sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

BLIŹNIĘTA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota BLIŹNIĘTA - Horoskop ogólny, zawodowy, finansowy i rozkład tarota

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson

W styczniu Bliźnięta będą miały okres skupienia się na obowiązkach, będą musiały być odpowiedzialne i dobrze zorganizowane. Sporo spraw będzie wymagało uporządkowania i doprowadzenia do końca. Dotyczyć to będzie również spraw zawodowych. Mogą być tym nieco zmęczone, a do tego przeszkadzać im to będzie w miłym wykorzystywaniu okresu karnawału. Lepsza pod tym względem będzie druga połowa miesiąca.

W uczuciach za to będą miały dobry czas, znajdą czas na poznawanie nowych ludzi i randki, będą dużo romansować, choć mogą napotykać trudności w porozumiewaniu się z płcią przeciwną. Mimo to niejeden samotny Bliźniak teraz się zakocha. W stałych związkach mogą liczyć na wsparcie partnera i jego wspaniałomyślność.

Bliźnięta urodzone 25-26 maja mogą mieć poczucie, że w ich życiu nic nie można przewidzieć, sprawy będą toczyć się niejako bez ich udziału.

 

 

Horoskop ogólny dla Bliźniąt

 


Ten rok przyniesie dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt wiele pozytywnych zmian, pod warunkiem, że będą rozważnie gospodarować energią oraz podejmować ważne decyzje we właściwym czasie. Początek roku to okres, kiedy

Bliźnięta powinny zwrócić uwagę na zdrowie i regenerację sił. W styczniu, marcu oraz sierpniu gwiazdy wskazują na możliwość wyjazdów za granicę, służbowych albo zarobkowych. Już od czerwca Bliźniaki powinny zwrócić szczególną uwagę na sprawy zawodowe. Za sprawą Jowisza przechodzącego przez Ich znak, będą miały dobrą passę finansową i należy ją maksymalnie wykorzystać. Pojawi się chęć do zmian, przypływ energii i nowe pomysły, które okażą się bardzo dobre. Pod koniec roku Bliźniaki czekają duże inwestycje – możliwy jest zakup nieruchomości, założenie własnej działalności gospodarczej, inwestycje w papiery wartościowe. Od września wszelkie sprawy urzędowe Bliźniaki będą mogły załatwić z łatwością. W uczuciach spokojnie i stabilnie, możliwe powiększenie rodziny.

 


Horoskop zawodowy dla Bliźniąt

 


Ten rok będzie dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt bardzo dynamiczny, jeżeli chodzi o karierę zawodową. Marzec to miesiąc sprzyjający na staranie się o awans lub podwyżkę. Podobnie korzystnymi miesiącami będą: lipiec, styczeń i wrzesień. W kwietniu, zodiakalne Bliźnięta powinny szczególnie uważać na nieporozumienia w miejscu pracy, spowodowane plotkami i niekorzystnymi relacjami z innymi ludźmi. Jednak już od czerwca, Bliźniaki mogą swobodnie rozwijać skrzydła – będą miały mnóstwo twórczych pomysłów, energii, chęci do zmiany dotychczasowej pracy jeżeli dotąd im ona nie odpowiadała. Wiele Bliźniaków może podjąć też decyzję o wyjazdach za granicę lub do innego miasta, służbowych, albo nawet na stałe. Najkorzystniejszy okres będą miały na to latem i jesienią. Jesień to dla zodiakalnych Bliźniąt również doskonały okres na założenie własnej firmy, albo inwestycje finansowe które wtedy okażą się bardzo opłacalne.

 


Horoskop finansowy dla Bliźniąt

 


Doskonałym okresem, sprzyjającym Bliźniakom do zarobienia większej ilości pieniędzy, będzie okres od czerwca do lipca. Zodiakalne Bliźniaki otrzymają wsparcie od Jowisza, który w tym okresie będzie przebywał w ich znaku. Wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt powinny maksymalnie wykorzystać ten okres. Patronujący Bliźniętom Merkury odpowiada za ich talenty handlowe, umiejętność zawierania korzystnych transakcji i inwestycji papierowych. Operacje giełdowe, kupowanie walut, papierów wartościowych – to dziedzina, w której osoby spod tego znaku mogą najwięcej zarobić. Pod koniec roku Bliźnięta maja również świetny okres na dokonywanie wszelkiego typu większych inwestycji – zakupu nieruchomości, założenia własnej działalności gospodarczej, kupna samochodu. Najmniej korzystnym finansowo okresem, będzie dla Bliźniaków czas od lutego do kwietnia. Wtedy możliwe jest osłabienie zdrowia i sił witalnych. Saturn ostrzega też przed nieprzemyślanymi wydatkami, co stanowi słabość zodiakalnych Bliźniąt.

 


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

 

 • Styczeń: odcięcie się od toksycznych osób czy związków. Zakończenie wielu zaległych spraw.
 • Luty: trzeba zwrócić uwagę na zdrowie, szczególnie rejony głowy: uszy, zatoki, infekcje grypowe. Uwaga na nadmierne wydatki.
 • Marzec: Samotne Bliźniaki mają szansę na zawarcie znajomości, która może okazać się wielką miłością.
 • Kwiecień: Bliźniaki powinny być czujne na nieporozumienia w pracy. Uważać na to co i komu mówią.
 • Maj: przypływ energii, nowe pomysły zaprocentują w dalszej karierze.
 • Czerwiec: świetna passa finansowa. Czas na awans, zmianę pracy, podwyżki.
 • Lipiec: nadal świetnie w finansach, dodatkowe zarobki, korzystne zakupy, wyjazdy.
 • Sierpień: dobry czas na zmiany zawodowe, wyjazdy za granicę.
 • Wrzesień: korzystne transakcje, dobry czas na ważne rozmowy i starania o dziecko.
 • Październik: łatwość załatwiania spraw urzędowych, inwestycje. Nadal dobry czas na wyjazd.
 • Listopad: czas na regeneracje sił, nowe znajomości, udane życie towarzyskie.
 • Grudzień: czas dla rodziny, remonty, zakupy do domu.

 


Rozkład tarota dla Bliźniąt

 


Rozkład kart tarota dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt na ten rok obejmuje trzy najważniejsze sfery życia człowieka. Są to kolejno:

 • Uczucia – karta Cesarzowa. Zapowiada wielką miłość, stabilizację, mnóstwo czułości i szczęśliwych chwil. Jest to też karta macierzyństwa, tak więc wiele Bliźniaków może spodziewać się powiększenia rodziny.
  W odniesieniu do stałych związków karta ta pokazuje, że romantyczna, zmysłowa miłość wybuchnie z nową siłą.
 • Finanse – Karta Moc. Karta ta niesie za sobą silne przesłanie – oznacza zarówno przypływ energii, dobre pomysły na zarabianie pieniędzy, determinację, siłę w pokonywaniu trudności życiowych, jak i konieczność braku wahania tak charakterystycznego dla zodiakalnych Bliźniąt.
 • Zdrowie – Kapłanka. Ogólnie karta ta oznacza, że Bliźnięta nie powinny mieć w tym roku większych problemów ze zdrowiem. Szczególną uwagę należy tylko zwrócić na wszystko to, co związane jest z wodą – czyli krew, układ hormonalny, choroby kobiece, oczy, uszy i gardło.