wtorek, luty 27, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na marzec dla raka Horoskop na marzec dla raka

"Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni głośno mówią." Friedl Beutelrock

W marcu Raki będą czuły się świetnie, będą pełne energii, będą miały większą niż zwykle intuicję. Będą bardzo uczuciowe i sentymentalne, dzięki czemu sprawy miłosne będą im się dobrze układać. W związkach będą dobrze rozumieć się z partnerem w sprawach codziennych i praktycznych, ale będą też mogły liczyć na więcej zmysłowości. Wolne Raki będą teraz miały czas na miłość, mogą poznać swoją bratnią duszę i dadzą się ponieść emocjom.

W sprawach zawodowych intuicja będzie je prowadzić tak, że ominą wszelkie rafy i wyczują, gdzie można zrobić dobry interes. Mogą również liczyć na dobre relacje z ludźmi i dobrą atmosferę w miejscu pracy. Na szczególne szczęście mogą liczyć Raki urodzone w pierwszych dniach lipca.

Raki urodzone 2-6 lipca będą miały nienajlepszy czas, mogą przeżywać poważny kryzys w swoim życiu, czekają je wielkie zmiany, których wcale nie planowały.

W najbliższych dniach warto wyróżnić się w pracy. Merkury w parze z Saturnem sprawią, by ktoś docenił Twój trud. Weekend to wreszcie czas jedynie dla Ciebie, skorzystaj z niego ja najwięcej. Pierwsze dni zbliżającego się tygodnia nie wniosą niczego nowego i będą bardzo monotonne, ale z godziny na godzinę wszystko zacznie się zmieniać. Istotne sprawy nabiorą znaczenia i wszystkie troski staną się dziecinne proste. Rak będzie w ciągłym biegu, aktywność Raka w tym tygodniu znacznie przekroczy poziom stu procent. Odsuń wszystkie trudności na bok. Nadciągający okres stanie się dla Ciebie nadzwyczaj miły. ?Ludzie spod znaku Raka powinni zaopatrzyć się w mnóstwo wytrwałości ponieważ ten przymiot dopomoże im w realizacji zaplanowanych zadań.