poniedziałek, 09 grudzień 2019 14:55

Jak urządzić łazienkę?

Aranżując łazienkę, warto pomyśleć nie tylko o estetyce pomieszczenia, ale także o jego funkcjonalności. Całość powinna być wizualnie spójna i dlatego należy przemyśleć wybór każdego elementu wyposażenia. Stosując się to uniwersalnych zasad urządzania łazienki, musisz być pewien, że stworzysz komfortowe pomieszczenie. O czym warto pamiętać podczas urządzania łazienki?

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:38

Ekogroszek – dlaczego warto go wybierać?

Od wielu lat ekogroszek zyskuje coraz większość popularność w polskich domach. Jeżeli mieszkasz w domu, wiesz, że w końcu nadejdzie czas, kiedy będziesz się musiał przygotować na mroźne dni. Czym najlepiej ogrzewać dom?

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:18

Sprawdź, jak dbać w zimie o rośliny balkonowe

Zimą rośliny balkonowe potrzebują od Ciebie szczególnej uwagi. Warunki towarzyszące im podczas najchłodniejszych miesięcy bywają wyjątkowo ostre. Dowiedz się, jak zapewnić im niezbędną dozę ochrony.

Jednym z największych wydatków związanych z budową domu, jest zakup i montaż pokrycia dachowego. Jednak decyzji o zakupie konkretnego rodzaju pokrycia dachu nie można podejmować pochopnie, gdyż powinna to być inwestycja na długie lata. Jakie pokrycia dachowe zatem będą najlepsze? Czym się kierować przy ich wyborze?

Styl skandynawski we wnętrzach już od kilku lat zachwyca wielu Polaków. Wszystko dlatego, że na pierwszym miejscu stawia on elegancką prostotę, a zarazem prawdziwą funkcjonalność wnętrz. Dominują w nim jasne kolory oraz wykorzystanie naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna. Tak powstałe wnętrza są przytulne i po prostu piękne.

Strona 1 z 79
© 2013-2019 by SN2.EU