Biokominek to bezpieczne, ekologiczne urządzenie, które może zastąpić kominek tradycyjny. Jest to rozwiązanie wykorzystujące bezwonne paliwo ekologiczne na bazie alkoholu etylowego.

Nasze domowe wnętrza to wyjątkowe miejsca, w których szczególnie dbamy o estetykę. Chcemy też uczynić je przestrzenią komfortową, w której miło się odpoczywa i wykonuje codzienne obowiązki. Atrakcyjna aranżacja może bardzo uprzyjemnić codzienność, dlatego kwestii wyboru mebli nie należy pozostawiać przypadkowi.

Bez odpowiedniego oświetlenia Twoje wnętrza nie zyskają takiej uwagi, na jaką zasługują. Światła sufitowe to najbardziej rozpowszechniony, a jednocześnie niezawodny tryb oświetlenia.

Konserwacja techniczna nieruchomości jest niezbędna dla zapewnienia dobrego stanu i funkcjonowania całego budynku. Pozwala szybko zdiagnozować i zlikwidować ewentualne usterki, zapobiegając rozwojowi poważniejszych zdarzeń, niebezpiecznych zarówno dla mieszkańców, jak i samego obiektu. Jak często należy prowadzić konserwację budynków oraz co wchodzi w jej zakres?

poniedziałek, 30 marzec 2020 17:48

Czy warto zainwestować w folie lustrzane?

Folie okienne przeciwsłoneczne wewnętrzne są to folie absorpcyjne. Folie okienne pochłaniają światło słoneczne, jakie jest wchłaniane poprzez szyby, natomiast potem oddaje je na zewnątrz wnętrza. Część pochłoniętego poprzez szyby ciepła jest jednakże przekazana do wewnątrz wnętrza (działanie folii wewnętrznych jest zbliżone do działania szyb przeciwsłonecznych).

Strona 1 z 90
© 2013-2019 by SN2.EU