środa, 15 wrzesień 2021 18:53

Dobra wykładzina zawsze się sprawdzi

Należy zauważyć, że dzisiaj pewne rozwiązania podłogowe, to nie tylko zwykłe płytki czy panele. W tym wypadku możemy postawić na nieco inny rodzaj pokrycia podłogi, który w tym przypadku również się sprawdzi.

poniedziałek, 06 wrzesień 2021 14:51

Meble Pedrali - klasa i nowoczesność w jednym

Meble Pedrali to wyjątkowa linia, która łączy w sobie klasę, nowoczesność, styl oraz funkcjonalność. Została stworzona z pomysłem i pasją projektantów wnętrz, którzy zadbali o każdy detal. Meble cechują się niebywałą prostotą, dzięki czemu idealnie dopasują się do naszego wymarzonego wnętrza.

Coraz więcej osób nie wyobraża sobie dnia bez porannej dawki kofeiny – na całym świecie każdego dnia wypijane jest ponad dwa miliardy filiżanek kawy!

poniedziałek, 17 maj 2021 11:58

Kamienne umywalki nablatowe i kamienna mozaika

Kamień to naturalny materiał zapewniający niebanalny wygląd – wykonane z największą starannością kamienne umywalki oraz kamienna mozaika to produkty unikalne, ponieważ każdy kawałek kamienia jest inny i nie sposób go podrobić.

Planujesz w najbliższym czasie remont łazienki? Marzy Ci się modne i funkcjonalne wnętrze? Będziesz musiał wziąć pod uwagę wiele kwestii. Jakie kafelki wybrać? Jaka barwa lub połączenie kolorystyczne będzie dominować?

Strona 1 z 97
© 2013-2020 by SN2.EU