wtorek, 17 październik 2017 15:06

Jak wybrać projekt domu?

Każdy z nas ma za sobą remont domu mniejszy lub większy, każdy z nas miał go na pewno dosyć na pewnym etapie, dlatego pewnie niejednego przeraża stwierdzenie ‘’budowa domu’’. W tych dwóch słowach kryje się wiele szczegółów, które dla debiutanta mogą okazać się trudne lub nie do przeskoczenia.

środa, 04 październik 2017 08:32

Samonawadniające doniczki

Znudziło Ci się ciągłe podlewanie roślin. Masz zamiar wyjechać na kilka dni, ale boisz się, że kwiatki uschną, nic bardziej mylnego, z pomocą przychodzą Ci doniczki samo nawadniające.

Płyty warstwowe, jako zewnętrzne pokrycia budynków są stosowane od wielu lat. Cechuje je nie tylko dobra izolacyjność, ale także szczelność. Są łatwe w montażu i dodadzą uroku praktycznie każdemu budynkowi.

czwartek, 14 wrzesień 2017 20:58

Piękny i stylowy dach budynku - lupekdachowy.pl

We współczesnych czasach moda obowiązuje nie tylko w kwestii ubioru, ale też w wielu różnych branżach. Coraz częściej i coraz wyraźniej zarysowują się trendy architektoniczne. Moda dopadła nawet dachy budynków. Na rynku budowlanym możemy wyróżnić wiele rodzajów pokryć dachowych są to na przykład minimalistyczna blachodachówka prosta, blacha płaska na rąbek stojący czy panele dachowe.

czwartek, 14 wrzesień 2017 18:26

Nowoczesna pianka do ocieplania domu

W ostatnim czasie pianka poliuretanowa stała się pewnym fenomenem jako materiał ocieplający. Zapewnia nie tylko doskonałe uzupełnienie szczelin w materiale, ale także odporność na wysokie temperatury. Czy warto ocieplać nią dom?

Strona 1 z 40

Razem przez życie

  • 1