środa, 18 kwiecień 2018 10:31

Nawozy: charakterystyka, rodzaje, zastosowanie

Wiosna to czas wzmożonych prac ogrodowych. Jest to bardzo ważna pora roku dla wszystkich ogrodników i miłośników pięknych ogrodów – od tego, jak zadbamy o rośliny wiosną, zależy to jak będą się one rozwijać i jakie plony zbierzemy jesienią. Jedną z najważniejszych prac, jakie musimy wtedy wykonać, jest odpowiednie nawożenie roślin.

Wydawać by się mogło, że dobór akcesoriów łazienkowych to błahostka mająca niewielkie znaczenie i pozbawiona większych konsekwencji. To błąd. Takie elementy jak lustra, półki, uchwyty czy wieszaki na ręczniki decydują o funkcjonalności łazienki w nie mniejszym stopniu niż wybór wanny, natrysku czy umywalki. W tym tekście przyjrzymy się bliżej właśnie wieszakom ręcznikowym. Czym kierować się, dokonując ich zakupu?

Własny basen nie jest już odległym marzeniem i luksusem dostępnym wyłącznie dla najzamożniejszych. Coraz więcej osób ma możliwość budowy własnego basenu w ogrodzie, jeżeli tylko dysponuje odpowiednio dużą działką. Bardzo dobrym pomysłem jest oczywiście pływalnia umieszczona wewnątrz domu, jednak takie rozwiązanie należy planować już na etapie projektowania budynku, kiedy mamy na głowie większe zmartwienia i wydatki.

środa, 11 kwiecień 2018 12:11

Czy warto zainwestować w garaż blaszany?

Garaże blaszane to ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych garaży murowanych. Cechują się, oprócz niskiej ceny, wieloma innymi walorami, które sprawiają, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, którzy chcą chronić swój samochód i wolą nie zostawiać go pod gołym niebem.

Dachy zielone mają wiele zalet. Przede wszystkim, niosą ze sobą pewne walory estetyczne, ale także pełnią określone funkcje praktyczne. Wszystkie ich cechy sprawiają, że są coraz chętniej wykonywane zarówno na dachach obiektów wielkopowierzchniowych, jak i domów rodzinnych. Sprawdźcie jakie zadania mają do wykonania poszczególne warstwy zielonego dachu.

Strona 1 z 46

Razem przez życie

  • 1