czwartek, 08 kwiecień 2021 17:04

Czym jest recykling? Dlaczego warto go stosować?

Coraz więcej mówi się o tym, jak ważna jest ochrona środowiska i ograniczenie zużycia materiałów takich jak plastik, który jest jednym z największych zagrożeń dla środowiska naturalnego.

Od wielu lat popularnym tematem w dyskusjach jest ekologia. Wzrost świadomości społeczeństwa w zakresie potrzeby ochrony środowiska przekłada się też na konkretne działania.

Witamy na platformie For A World That Works (FWTW). Znajdziesz tutaj informacje o proekologicznych działaniach i inicjatywach podejmowanych przez markę Lee oraz poznasz szczegóły dotyczące wykorzystywanych technologii i materiałów.

Wrangler®, światowy lider w produkcji odzieży denimowej i ubrań codziennych, przedstawił dzisiaj swój plan dotyczący świadomej i zrównoważonej gospodarki zasobami wodnymi.

W naszych mieszkaniach znajduje się wiele sprzętów, które wymagają zasilania bateriami. Wiąże się to jednak z częstą potrzebą ich wymiany i utylizacji, co nie jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku naturalnemu. Jest jednak proste rozwiązanie, które uczyni Twój dom zdecydowanie bardziej ekologicznym.

Strona 1 z 12
© 2013-2020 by SN2.EU