czwartek, maj 30, 2024

W poniedziałek kierowcy przemierzający Łódź i Zgierz napotkali na poważne utrudnienia drogowe spowodowane protestami rolników. Demonstracje te wpłynęły na zablokowanie kilku kluczowych skrzyżowań oraz arterii komunikacyjnych w obu miastach.

Wprowadzenie do szkoleń z ochrony środowiska

Fotowoltaika to nie tylko rewolucja w dziedzinie produkcji energii elektrycznej, ale także kluczowy element oszczędzania i ochrony środowiska. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje energię słoneczną do wytwarzania czystej i odnawialnej energii, przyczyniając się do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów cieplarnianych oraz obniżenia kosztów związanych z energią elektryczną.

Problem z emisją gazów cieplarnianych cały czas się pogłębia i staje coraz poważniejszy. Niestety wiąże się to z negatywnymi konsekwencjami dla każdego, dlatego kluczowe będzie zainteresowanie się tematem śladu węglowego i sposobami na jego ograniczenie.

piątek, 22 kwiecień 2022 19:10

We care - Wrangler na dzień ziemi

Od powietrza, którym oddychamy, po dżins, który nosimy – nasze wybory mają moc budowania lepszego świata. Dla uczczenia Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, Wrangler potwierdza swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój poprzez skupienie swoich wysiłków na tworzeniu bardziej sprawiedliwego świata i ochronie środowiska. 

Strona 1 z 14