piątek, wrzesień 29, 2023

Piękne dłonie, to wizytówka każdej kobiety. Modny manicure wywołuje zachwyt panów i zazdrość u kobiet. Jednakże nawet najbardziej ozdobne paznokcie odpowiadające bieżącym trendom oraz estetyczna, zadbana płytka nie będą prezentowały się zbyt dobrze, jeśli naskórek wokół będzie posiadał widoczne uszkodzenia - zadarte skórki, zrogowacenia czy pęknięcia.

środa, 03 luty 2021 11:51

Modelowanie sylwetki z sukcesem!

Początek roku przed każdym z nas stawia spore wyzwania. Lubimy w tym okresie rozpisywać listę postanowień noworocznych i oczywiście staramy się do nich stosować.

czwartek, 14 maj 2020 15:38

Wiosenny poradnik dbania o skórę

Zima to ciężki czas dla skóry. Jest ona narażona na niskie temperatury i kontakt z mroźnym powietrzem.

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne nie zawsze sprawiają przyjemność, szczególnie jeśli ich wykonywanie trzeba stale powtarzać. Dotyczy to golenia owłosienia, co większość kobiet wykonuje za pomocą maszynki. Niestety oznacza to wzmacnianie struktury włosa, który z dnia na dzień robi się coraz mocniejszy i wyraźniejszy. Warto skończyć z tym raz na zawsze, bo tego typu zabiegi są na wyciągnięcie ręki.

wtorek, 17 marzec 2020 19:09

Salon fryzjerski w centrum Warszawy

Przy wyborze salonu fryzjerskiego, jest wiele do rozważenia.  Należy zadbać o to, by miejsce, do którego mamy zamiar się udać, dostarczył nam wspaniałych wrażeń podczas pielęgnacji włosów.

Strona 1 z 62