wtorek, 18 marzec 2014 14:24

Czy Polacy częściej latają do Azji?

 

Najwięcej Polaków wyjeżdża do Azji od listopada do marca. Na rynek polski weszło na przełomie 2012/2013 roku dwóch dużych przewoźników specjalizujących się w lotach na wschód – Emirates i Qatar Airways. Te dwa fakty skłoniły Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl do przeprowadzenia analizy i znalezienie odpowiedzi na pytanie: czy faktycznie więcej Polaków jest zainteresowanych wyjazdami do Azji?

Wielki Mur Chiński jest ponoć jedyną budowlą na Ziemi, którą widać z kosmosu. Zbudowany przed wiekami do dziś wzbudza zachwyt i pewien podziw dla dawnej cywilizacji. Bez wątpienia każdy, kto lubi podróżować, powinien go chociaż raz w życiu obejrzeć. Poniżej podajemy powody, dla których warto to zrobić!
poniedziałek, 10 czerwiec 2013 16:36

Miejsca, które warto obejrzeć: Taj Mahal. +Video

Dziś przedstawiamy kolejne miejsce, do którego wypadałoby się raz w życiu udać. Taj Mahal należy do tych atrakcji, o których pamiętają nieliczni wielbiciele dalekich podróży. Postaramy się Wam przybliżyć nieco czym jest Taj Mahal i mamy nadzieję, że zachęcimy do jego odwiedzenia!
poniedziałek, 06 maj 2013 15:55

Państwo wojen i Hussajna. +Video

Irak kojarzy nam się dosyć jednoznacznie – wojny w Zatoce Perskiej, Saddam Husajn, ropa naftowa i nasza interwencja zbrojna. Jednak, czy orientujemy się, jak obecnie wygląda tam sytuacja polityczna lub jakie panują tam warunki klimatyczne? Raczej nie, dlatego dziś postaramy to zmienić!
piątek, 26 kwiecień 2013 16:59

Malezyjski kraj z Borneo. +Video

Malezja stanowi jeden z tych krajów, o którym się nie mówi, bo nie ma takiej potrzeby. Można do niego pojechać w celach turystycznych i nie bać się o swój zachodni wygląd. Dziś spróbujemy Wam nieco nakreślić jak pod względem geograficznym i politycznym miewa się Malezja.
Strona 1 z 7
© 2013-2019 by SN2.EU