piątek, 09 lipiec 2021 19:39

Lato w mieście z bonprix.pl

Sprawdzony sposób na letnie upały? Kubek mrożonej kawy lub lemoniady w dłoni oraz ... odpowiedni strój! Jeśli tegoroczne lato spędzasz w mieście – koniecznie sprawdź propozycje marki bonprix.

czwartek, 08 lipiec 2021 17:32

Ikony stylu: festiwalowy luz

Stylizacje festiwalowe to wspaniała okazja do przemycenia najnowszych letnich trendów.  Czas letnich koncertów na świeżym powietrzu wiąże się z absolutną dowolnością w stylizacjach, dobrą zabawą i samymi najlepszymi wspomnieniami!

poniedziałek, 07 czerwiec 2021 10:16

Renee "Back to nature"

Nowa, letnia kolekcja kapsułowa marki Renee „Back to Nature” jest - jak sama nazwa wskazuje -  powrotem do natury. W końcu rozkwita roślinność, pogoda sprzyja upragnionym podróżom, za którymi tak bardzo tęskniliśmy.

Wysoka jakość, innowacje i starannie przemyślane kroje – kolekcja legginsów, koszulek, szortów i kurtek została zaprojektowana przez kobiety dla kobiet

Nareszcie robi się ciepło i powoli zaczynamy wchodzić w najgorętsze miesiące roku. Niezależnie gdzie planujemy spędzić wakacje  - czy w ogródku działkowym czy na rajskiej wyspie - to najwyższa pora, aby pomyśleć o odpowiednim kostiumie kąpielowym na nadchodzące lato.

Strona 1 z 179
© 2013-2020 by SN2.EU