sobota, 17 kwiecień 2021 17:20

Broszki srebrne hitem sezonu

Srebrne ozdoby w ostatnich latach zyskują wciąż na popularności. Wpływ ubiegłego wieku na dzisiejszą modę sprawia, że także broszki coraz chętniej występują nie tylko na pokazach mody, ale także na naszych ulicach. W tym roku na szczególną uwagę zasługują broszki stworzone ze srebra.

Zimowa kolekcja Esprit to głównie miękkie swetry i dzianiny, w których poczujesz wygodę każdego dnia. To nylon z recyklingu i poliamidy na rześkie i zimne dni.

Walentynki to wyjątkowy czas. Bliskości z drugą połówką, przyjaciółmi czy... ze samym sobą! Tego dnia rozpieszczajmy się i zastanówmy się, jak dobrze się znamy.

środa, 20 styczeń 2021 11:02

#Rebirth

Najnowsza kampania marki Born2be #Rebirth to historia opowiedziana oczami ambasadorek marki Sióstr ADiHD. #Rebirth to metafora odrodzenia, które tak bardzo potrzebne jest, aby zdystansować się do ciężkich czasów, jakie obecnie determinują nasze życie.   Zobacz efekty zimowej opowieści opowiedzianej, o tym co najważniejsze!

piątek, 15 styczeń 2021 11:30

Shine bright like a … CALEIDOSCOPE!

Styl i niewymuszona elegancja. To najlepszy opis dla kolekcji odzieży od polskiej marki Diverse. Linia PARTY to coroczna seria ubrań, które doskonale sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjście. Koniecznie sprawdź, w jaki sposób możesz nadać szyku swojej stylizacji!

Strona 1 z 174
© 2013-2020 by SN2.EU