poniedziałek, 30 marzec 2020 18:59

Dobre salony jubilerskie

Kobiety od wieków uwielbiają ozdabiać się z biżuterią. Dodaje ona blasku i indywidualnego wyrazu każdej stylizacji. Niezależnie od tego, jakie mamy upodobania, chętnie odwiedzamy salony jubilerskie czy przeglądamy oferty w sklepach internetowych, aby zobaczyć, co aktualnie jest na czasie i wybrać odpowiednią biżuterię, która będzie pasowała do naszej garderoby.

poniedziałek, 23 marzec 2020 12:14

Wiosenna kurtka damska czy lekki kardigan?

Wiosna to najpiękniejszy czas w roku. Przyroda budzi się do życia po okresie zimowym, a w naszych szafach pojawiają się pierwsze wiosenne porządki. To właśnie wtedy moda prezentuje nowe trendy na kolejny sezon. Wielu z nas wyciąga z garderoby kurtki przejściowe, które od tej pory posłużą nam jako odzież wierzchnia aż do gorącego lata.

Biżuteria jest z nami od zarania ludzkości. Przez tysiąclecia jej celem było podkreślenie piękna osoby, która ją ubierała i do dzisiejszego dnia nic się nie zmieniło.

środa, 18 marzec 2020 18:58

Klasa i szyk marki Just Unique

Kobiecość, klasa i elegancja to trzy sztandarowe hasła towarzyszące Just Unique. Jest to polski, prężnie rozwijający się  brand modowy, mający swoje korzenie w stolicy Wielkopolski — Poznaniu.

czwartek, 12 marzec 2020 18:39

Lee SS20 West Coast Adventures

Lee Jeans zwołuje grupę kreatywnych artystów, by wspólnie rozpocząć kampanię West Coast Adventures wiosna-lato 2020!

Strona 1 z 166
© 2013-2019 by SN2.EU