Zastanawiasz się co zrobić z samochodem, który chcesz wymienić na lepszy model? Nie wiesz od czego zacząć sprzedaż takiego auta? Otóż dzisiaj możliwości jest wiele, jednakże kierowcy najczęściej korzystają z… portali motoryzacyjnych i wystawiają samochody na własną rękę. Taka sprzedaż jest najczęściej długa i żmudna.

Wspólny projekt dwóch marek inspirowany silnym związkiem Wranglera z muzyką, w którym znajdziecie stylowe ubrania, akcesoria gitarowe i odważne nadruki.

sobota, 25 luty 2023 16:25

Parking strzeżony Kraków

W dużych miastach cierpimy na brak miejsc parkingowych. Tyczy się to centrum, jak i osiedli. Mamy coraz więcej samochodów, więc możliwości na ich zaparkowanie jest coraz mniej.

Zima to najtrudniejszy okres dla kierowców. Niskie temperatury, opady śniegu oraz oblodzone drogi skutecznie utrudniają jazdę, nawet doświadczonym kierowcom. Przy takich trudnych warunkach atmosferycznych bardzo łatwo o wypadek. Dlatego warto jest dowiedzieć się w jaki sposób poruszać się samochodem, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Norgäte, to działająca w duchu slow fashion peruwiańska marka odzieżowa założona w 2016 roku przez rodzeństwo Claudię oraz Carlosa Cordero Berković.

Strona 1 z 381
© 2013-2020 by SN2.EU