Lee Jeans otwiera swój pierwszy sklep wirtualny, za którego pośrednictwem fani i klienci będą mieli okazję nie tylko zrobić zakupy we flagowym salonie marki na terenie Europy, ale również odkryć platformę „For A World That Works” poświęconą zrównoważonemu rozwojowi.

Nieważne, dokąd jedziesz i jak długa ma być to podróż, niespodziewana awaria, drobna stłuczka czy kolizja mogą przerwać jazdę w każdym momencie.

środa, 08 grudzień 2021 11:52

Jak powinna wyglądać izolacja budynku?

Woda jest źródłem życia, ale też może nam sprawiać bardzo dużo problemów w budownictwie, dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób sobie z nią radzić.

sobota, 11 grudzień 2021 18:10

Jak wybrać zapach do samochodu? Podpowiadamy!

Zapach to coś, na co każdy z nas zwraca uwagę, wsiadając do pojazdu. Podróż autem, w którym ładnie pachnie, przebiega zdecydowanie milej, przyjemniej i bardziej komfortowo. Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni zapach do Twojego samochodu? Poznaj nasze wskazówki!

czwartek, 09 grudzień 2021 18:44

Czym jest i jak działa AdBlue?

AdBlue jest płynem stosowanym w układach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Przez lata SCR był technologią zarezerwowaną dla samochodów ciężarowych, z kolei od 2012 roku znajdziemy go również w samochodach osobowych.

Strona 1 z 372
© 2013-2020 by SN2.EU