piątek, maj 31, 2024

Nasz zakład pogrzebowy z Lubonia koło Poznania to miejsce, które od lat zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją pogrzebów na cmentarzu w Luboniu. Działamy w branży pogrzebowej od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie naszych klientów.

Wózki do bram przesuwnych - ich wybór nie powinien być kwestią przypadku. W grę wchodzi szereg czynników, które powinniśmy brać pod uwagę. Nie bez znaczenia pozostaje rzecz jasna jakość wykonania, ale także rodzaj skrojony na miarę naszych potrzeb. Jakie kwestie są jeszcze ważne? Sprawdź!

W sobotę rano podczas ćwiczeń w komorze dymowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tragicznego zdarzenia. Strażak ochotnik z OSP Żerniki z powiatu kaliskiego zasłabł i pomimo intensywnej godzinnej walki lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Na znak żałoby, o godzinie 18 w jednostkach straży pożarnej na terenie całej Polski zawyły syreny, a zmarłemu strażakowi oddano hołd minutą ciszy.

W nowym śledztwie przeprowadzonym przez BBC odkryto, że śmiertelnie niebezpieczne narkotyki, znane jako nitazeny, są przemycone do Wielkiej Brytanii w tak nietypowych produktach jak karma dla psów i artykuły spożywcze. Te syntetyczne substancje, potężniejsze od heroiny, są odpowiedzialne za średnio prawie trzy śmierci tygodniowo na terenie kraju.

W Anglii, po długich negocjacjach i serii strajków, doszło do historycznego rozwiązania sporu płacowego między seniorami medycznymi a rządem. To porozumienie, które zyskało szerokie poparcie wśród członków dwóch wiodących związków zawodowych, przynosi znaczącą podwyżkę wynagrodzeń dla tej grupy pracowników służby zdrowia. Niestety, pomimo tego sukcesu, sytuacja juniorów medycznych pozostaje nierozstrzygnięta, co rzuca cień na osiągnięte postępy. Wzrost wynagrodzeń dla seniorów medycznych staje się kamieniem milowym, ale także przypomnieniem o dalszych wyzwaniach w systemie NHS.

Strona 1 z 391