środa, grudzień 06, 2023

Kupowanie urbań online stało się nieodłącznym elementem naszego życia. W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do Internetu coraz więcej osób decyduje się na zakupy w sieci. Jak jednak wybrać idealną odzież damską lub męską, nie oglądając ich osobiście? Oto kilka wskazówek od ekspertów internetowego sklepu odzieżowego Pause Jeans, które Ci w tym pomogą!

środa, 04 październik 2023 14:45

Pako Lorente Odzież Męska

Pako Lorente – jesteśmy polską wytwórnią, od lat projektującą luksusową odzież męską złożoną z najwyższej jakości tekstyliów, która spełni oczekiwania nieustępliwych kupujących. W naszej ofercie znajdują się artykuły, które pozwalają na zestawienie ich w pełną stylizację - na każdą okazję. Kostiumy naszych projektantów wytwarzane są z myślą o reprezentatywnych mężczyznach, chcących czuć się swobodnie, a zarazem elegancko . W naszej wytwórni występują wszystkie fragmenty garderoby potrzebne do dopełnienia stylizacji casualowej czy ceremonialnej.

Niczym nieskrępowana przestrzeń oraz formy i struktury powstające w naturze – oto klimat nowego lookbooka Medicine na jesień 2023.

12 lipca 2023 w Między Nami Cafe miał miejsce wyjątkowy event - Press Day marek Lee & Wrangler. Zaproszeni goście z branży mody oraz przedstawiciele mediów mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami denimu, nowymi trendami i innowacyjnym podejściem do jeansu zaprezentowanym przez obie marki. 

poniedziałek, 10 lipiec 2023 11:00

Czym jest odpowiedzialna moda?

Odpowiedzialna moda to podejście do mody, które uwzględnia wpływ branży modowej na ludzi, środowisko naturalne i społeczeństwo jako całość. Istnieje wiele powodów, dlaczego warto wybierać odpowiedzialną modę.

Strona 1 z 55