Native to marka założona w Kanadzie, w 2009 roku. Od ponad 10 lat niezmiennie stawia na design, najlepszą jakość oraz niewykorzystywanie w swoich projektach produktów pochodzenia odzwierzęcego. Doskonale wpisuje się nie tylko w trendy, ale także w tempo zmieniającego się świata i dąży do tego, aby czynić go bardziej kolorowym, przyjaznym środowisku, a także… lżejszym!

wtorek, 12 październik 2021 19:01

Jak wybrać stylistę męskiego?

Planujesz wprowadzić zmiany w swoim sposobie ubierania? Być może nie wiesz jak znaleźć swój męski styl lub chcesz odświeżyć swój wizerunek?

Noszą je młodsi i starsi, szczuplejsi i pełniejsi – mowa o sportowych spodniach męskich. Ich nazwa może być dość myląca, bo wcale nie nadają się wyłącznie na trening. To także element codziennego stroju. Sprawdzamy, jakie cechy powinny mieć kultowe dresy i z czym najlepiej je zestawiać.

Zainspirowana odpornością i optymizmem kowbojskiego ducha, stylizowa przez nominowaną do nagrody Emmy Heidi Bivens, z narracją wschodzącej gwiazdy country Orville'a Peck, kampania celebruje pewność siebie i życie pełnią życia bez względu na to, kim jesteś, na jakim jesteś etapie i co ci się przytrafia.

W kolekcji jesień-zima 2021 Lee Jeans – marka z wieloletnią tradycją w tworzeniu odzieży roboczej, oddana denimowi i dbająca o planetę – pomaga swoim klientom znaleźć fason idealnie dopasowany do sylwetki.

Strona 1 z 49
© 2013-2020 by SN2.EU