Lee Jeans otwiera swój pierwszy sklep wirtualny, za którego pośrednictwem fani i klienci będą mieli okazję nie tylko zrobić zakupy we flagowym salonie marki na terenie Europy, ale również odkryć platformę „For A World That Works” poświęconą zrównoważonemu rozwojowi.

wtorek, 30 listopad 2021 17:33

Premiera butów Equipe Atomo od Diadory

Już jest - jedyny i niepowtarzalny model buta biegowego, zaprojektowany oraz wykonany po raz pierwszy od 40 lat we Włoszech.

Esprit wzywa całą armię zimowych wojowników, deszczowych buntowników, pogromców chłodu! Miejska kolekcja odzieży wierzchniej na sezon Jesień/Zima 2021 to najlepsza broń na niepogodę. Produkcja zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju - świadoma i odpowiedzialna. Niewiarygodnie lekka, a jednocześnie ciepła.

Wrangler® – światowy lider branży denimowej zapowiedział dzisiaj swój najnowszy wspólny projekt z Warner Bros. Consumer Products i Adult Swim, producentem nagrodzonego nagrodą Emmy serialu „Rick i Morty“.

Native to marka założona w Kanadzie, w 2009 roku. Od ponad 10 lat niezmiennie stawia na design, najlepszą jakość oraz niewykorzystywanie w swoich projektach produktów pochodzenia odzwierzęcego. Doskonale wpisuje się nie tylko w trendy, ale także w tempo zmieniającego się świata i dąży do tego, aby czynić go bardziej kolorowym, przyjaznym środowisku, a także… lżejszym!

Strona 1 z 50
© 2013-2020 by SN2.EU