poniedziałek, 30 marzec 2020 18:59

Dobre salony jubilerskie

Kobiety od wieków uwielbiają ozdabiać się z biżuterią. Dodaje ona blasku i indywidualnego wyrazu każdej stylizacji. Niezależnie od tego, jakie mamy upodobania, chętnie odwiedzamy salony jubilerskie czy przeglądamy oferty w sklepach internetowych, aby zobaczyć, co aktualnie jest na czasie i wybrać odpowiednią biżuterię, która będzie pasowała do naszej garderoby.

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne nie zawsze sprawiają przyjemność, szczególnie jeśli ich wykonywanie trzeba stale powtarzać. Dotyczy to golenia owłosienia, co większość kobiet wykonuje za pomocą maszynki. Niestety oznacza to wzmacnianie struktury włosa, który z dnia na dzień robi się coraz mocniejszy i wyraźniejszy. Warto skończyć z tym raz na zawsze, bo tego typu zabiegi są na wyciągnięcie ręki.

Choroba krwawiących oraz zanikających dziąseł, czyli paradontoza, wywołana jest przez narastające bakterie w jamie ustnej wskutek niewłaściwej higieny. Dolegliwość występuje najczęściej u osób po 40. roku życia i dotyka głównie mężczyzn. Wiele osób ignoruje pierwsze objawy, nie zgłaszając się do stomatologa.

wtorek, 24 marzec 2020 13:41

Nie lekceważ bólu gardła

Nie dość, że wyjątkowo nieprzyjemny, to jeszcze może przeistoczyć się w poważną infekcję. Dlatego trzeba działać szybko.

poniedziałek, 23 marzec 2020 12:14

Wiosenna kurtka damska czy lekki kardigan?

Wiosna to najpiękniejszy czas w roku. Przyroda budzi się do życia po okresie zimowym, a w naszych szafach pojawiają się pierwsze wiosenne porządki. To właśnie wtedy moda prezentuje nowe trendy na kolejny sezon. Wielu z nas wyciąga z garderoby kurtki przejściowe, które od tej pory posłużą nam jako odzież wierzchnia aż do gorącego lata.

Strona 1 z 464
© 2013-2019 by SN2.EU