czwartek, 19 kwiecień 2018 17:58

Acerola – pełna witaminy C

Coraz częściej słychać o aceroli czyli wiśni z Barbados, cennej roślinie, stanowiącej cenne źródło witaminy C. W 100. gramach jej owoców znajduje się od 1,4 do 2,5 grama kwasu askorbinowego. To naprawdę imponujący wynik, choć częściej osiągany jest ten niższy próg zawartości witaminy C.

czwartek, 19 kwiecień 2018 17:56

Żeń szeń – tradycyjna roślina lecznicza

W ostatnim czasie nastąpił powrót do naturalnych metod leczenia i wspomagania organizmu na co dzień środkami opartymi na bazie ziół. Na półkach sklepów ze zdrową żywnością czy w zielarniach można spotkać ogrom różnych preparatów, przeznaczonych na różne dolegliwości i wspierające pracę danego układu.

czwartek, 19 kwiecień 2018 17:50

Płyn do płukania jamy ustnej – jaki wybrać?

Płyn do płukania jamy ustnej jest konieczny do codziennej pielęgnacji dziąseł i zębów. Dzięki niemu zapobiegasz próchnicy, zadbasz o świeży oddech oraz ochronisz się przed chorobami dziąseł i przyzębia.

środa, 04 kwiecień 2018 12:34

Kiedy należy nosić kołnierze ortopedyczne?

W sklepach medycznych nie brakuje produktów, które pomagają nam uśmierzyć ból czy łatwiej funkcjonować, kiedy nasz organizm nie działa do końca dobrze.

Przewlekłe dolegliwości bólowe, stany zapalne, obrzęki – te dolegliwości mogą mieć różne przyczyny i przytrafiają się niezależnie od wieku. Współczesna medycyna w leczeniu tego rodzaju schorzeń sięga po coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Przykładem takich nowoczesnych technologii stosowanych w lecznictwie jest zabieg o nazwie Terapuls. Co warto o nim wiedzieć?

Strona 1 z 16

Świat mężczyzny

  • 1