poniedziałek, 23 styczeń 2023 19:10

5 najciekawszych miejsc w RPA, czyli o zwiedzaniu RPA

Republika Południowej Afryki jest jednym z największych i z pewnością najbardziej zróżnicowanych krajów na kontynencie afrykańskim.

poniedziałek, 31 lipiec 2017 08:00

W krainie uśmiechniętych Malgaszy

Słońce, plaża, tropikalne klimaty… Kto o nich nie marzy? Szczególnie gdy wakacje w pełni. Pragniesz jechać na urlop pełen wrażeń, ale nadal nie wiesz, jaki kierunek obrać. My natomiast wiemy! Szykuj mapę, słomiany kapelusz, wygodne buty, plecak na drogę. Obiecujemy pełne wrażeń zwiedzanie, gdzie odkrywanie egzotycznej fauny i flory miesza się z kolorowymi i charakterystycznymi widokami.

środa, 23 październik 2013 15:15

Polacy wracają do Egiptu

Jak wynika z danych Fly.pl, czołowego internetowego biura podróży w Polsce, Egipt, przez lata niekwestionowany lider wśród destynacji zagranicznych wyjazdów Polaków znów pnie się w górę, by zająć pierwszą pozycję. Pomimo medialnych doniesień, polscy turyści ponownie postrzegają Egipt jako miejsce bezpiecznego i spokojnego wypoczynku.

środa, 25 wrzesień 2013 18:46

Ekspedycja IV Kongo-relacja...

Godzinę wyjazdu z Zakopanego ustaliliśmy na 6:00, jednak pożegnalne zdjęcia przesunęły start na 8:00. Pierwszą granicę – ze Słowacją - przekroczyliśmy już po kilkunastu minutach. Chyba cała nasza czwórka zdawało sobie sprawę, że mogą się nam przydarzyć awarie samochodu, ale żeby już u naszych sąsiadów … na 130 km ?! 

Każdy marzy o tym, by podczas wakacyjnego wypoczynku mieć zagwarantowaną wspaniałą, słoneczną pogodę i niecodzienne rozrywki. Niestety, wielu członków naszego społeczeństwa wciąż nie stać na zagraniczne wojaże, a krajowe kurorty nie mogą zapewnić nam upałów i pełnego słońca przez cały sezon letni. Jest jednak wyjście z takiej sytuacji – można poszukać atrakcyjnych ofert last minute.
Strona 1 z 5
© 2013-2020 by SN2.EU