czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 21 październik 2021 12:30

Naturalne kosmetyki do twarzy – świadomy wybór

Coraz częściej i coraz większa grupa osób zauważa, że w naszym życiu jest zbyt dużo chemii, plastiku, konserwantów. I pragnie od nich odejść. Trendy ekologiczne i przyjazne naturze zyskują więc na popularności tak jak i świadomy wybór tego, co lepsze dla ciała, choć nie zawsze najtańsze.

piątek, 05 luty 2021 11:34

Kwiatowe zapachy dla pań od Jimmy Choo

Jimmy Choo to jedna z doskonale rozpoznawalnych marek na rynku perfumeryjnym, która rozpoczynała swoją działalność od sprzedawania obuwia. Jej założyciel od najmłodszych lat przejawiał ogromny talent do szycia butów.

poniedziałek, 04 maj 2020 17:27

Powrót do korzeni

Nasze łazienkowe półki uginają się od ciężaru kosmetyków. Kupujemy i testujemy na sobie nowinki kosmetyczne o unikatowej innowacyjnej formule. Niestety wciąż poszukujemy dla siebie idealnego kosmetyku, ponieważ nasza skóra nie jest zadowolona.

Dbanie o skórę twarzy przebiega kilkuetapowo –demakijaż, oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie. Pominięcie któregoś z elementów codziennej pielęgnacji skutkować może powstawaniem niedoskonałości, zaskórników, przetłuszczającą się cerą lub wręcz przeciwnie – mocno przesuszoną. O ile o demakijażu i nawilżaniu rzadko zapominamy, o tym oczyszczanie twarzy jest czynnością często pomijaną.

sobota, 18 kwiecień 2020 20:05

Czym są kosmetyki hipoalergiczne?

Kosmetyki hipoalergiczne takie jak kremy, żele, balsamy czy płyny do kąpieli przeznaczone są do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dobrej jakości preparaty pielęgnacyjne są wolne od składników, które najczęściej wywołują różnego rodzaju reakcje skórne np. substancji zapachowych, sztucznych barwników czy syntetycznych konserwantów.

Strona 1 z 203