środa, czerwiec 19, 2024

Zapach może orzeźwiać w gorący dzień tak samo, jak szklanka zimnej wody. Musi tylko składać się ze świeżych nut – cytrusowych, wodnych i miętowych. Te perfumy najlepiej sprawdzają się w czasie upałów.

wtorek, 18 grudzień 2012 19:21

Pachnieć jak… BOND!

Kultowa polska marka BOND wprowadza na nasz rynek dwa nowe zapachy wód toaletowych. Po wersję Classic sięgnąć powinni mężczyźni gustujący w tradycyjnych i zdecydowanych nutach drzewno-aromatycznych. Z kolei BOND Sensitive kusi nowoczesnych mężczyzn świeżą cytrusową nutą.
wtorek, 04 grudzień 2012 19:36

Givenchy Pi Neo nowy wymiar mężczyzny

Zmierzając ku nieskończoności mężczyzna-bohater Pi Neo podróżuje między realnym a wirtualnym światem. Pełen energii, zdeterminowany i zarazem spokojny wyrusza na wyprawę, by odkryć czwarty wymiar, w którym wszystko staje się możliwe. Czy mu się uda? Givenchy Pi Neo odkrywa nowy wymiar mężczyzny: zdobywcy i wizjonera przyszłości.
CK Free Blue to kontynuacja znanego zapachu CK Free Men. Tym razem inspiracją do stworzenia perfum był mężczyzna czerpiący radość z surfowania po błękitnych falach oceanu.
środa, 07 listopad 2012 18:01

Hugo Boss Energise - serce miasta

HUGO Energise to najnowszy, pobudzający zapach HUGO BOSS. Niesamowita energia zawarta w HUGO Energise jest jak bicie serca miasta - antidotum dla szarej, nudnej codzienności. Różowy pieprz rozgrzewa zmysły, kardamon i kolendra dodają energii. Dla dynamicznej osoby. Aby codzienności towarzyszyły emocje.

Strona 1 z 3