środa, 07 listopad 2012 18:01

Hugo Boss Energise - serce miasta

HUGO Energise to najnowszy, pobudzający zapach HUGO BOSS. Niesamowita energia zawarta w HUGO Energise jest jak bicie serca miasta - antidotum dla szarej, nudnej codzienności. Różowy pieprz rozgrzewa zmysły, kardamon i kolendra dodają energii. Dla dynamicznej osoby. Aby codzienności towarzyszyły emocje.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mandarynka, kumkwat, różowy pieprz.
Nuty serca: kardamon, kolendra.
Baza: drewno Jacaranda, skóra.

Historia marki:

Firmę założył w 1924 roku Hugo Ferdinand Boss. Jej siedzibę od samego początku stanowiło niewielkie Metzingen pod Stuttgartem w Niemczech. Kryzys finansowy doprowadził firmę do bankructwa w 1931 roku, jednak już w rok później Hugo Boss wystartował reaktywował swoja działalność. Nie bez znaczenie był fakt, że został członkiem prężnej NSDAP, która wkrótce miała przejąć władzę w całych Niemczech.

Powiązania z nazizmem utrudniły właścicielowi firmy działalność po drugiej wojnie światowej. Przedsiębiorstwo jednak przetrwało trudny okres oraz śmierć Hugo Bossa w 1948 roku.
W 1985 roku ukazał się pierwszy zapach Hugo Bossa. W tym samym roku firma weszła na giełdę. W efekcie, większą częścią jej udziałów dysponuje obecnie włoska grupa tekstylna Marzotto.

Poczynając od 1996 roku co dwa lata jest przyznawana Nagroda Hugo Bossa. Jej laureatami są artyści działający na polu najnowszej i awangardowej sztuki plastycznej. Prace laureatów są za każdym razem eksponowane w przez dwa miesiące w nowojorskim oddziale Guggenheim Museum.

Gdzie dostać najtaniej?

W promocji na Mojezapachy.pl/hugo
Kościuszkowców 5 (wejście od ul.Skrzyneckiego)
04-570 Warszawa

Firma Adex na polskim rynku działa już od 5 lat. Świadczy usługi w zakresie handlu hurtowego i detalicznego markowymi perfumami oraz kosmetykami.Na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i robi wszystko co w jej mocy aby klient był zadowolony z zakupów. Gwarantuje, że wszystkie produkty oferowane przez mojezapachy.pl to pełnowartościowe, oryginalne i wolne od wad markowe kosmetyki renomowanych firm. Różnice w cenach pomiędzy ich sklepem a perfumeriami stacjonarnymi wynikają z niższych kosztów oraz mniejszych marży narzucanych na produkty. Są legalnie działającą firmą, a produkty oferowane przez nich kupowane są od autoryzowanych dystrybutorów.

Dane kontaktowe:
Tel.0-22 613-14-14
Fax.0-22 613-14-14
Tel kom. 0-507-382-238
GG. 2810580

E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyświetlony 3990 razy

Media

© 2013-2020 by SN2.EU