niedziela, 28 październik 2018 10:50

Antyperspirant na nadmierne pocenie się - jaki wybrać?

Antyperspirant na nadmierne pocenie się - jaki wybrać?

Nadmierne pocenie się jest bardzo uciążliwe. Mokre plamy, szczególnie pod pachami, nieprzyjemny zapach i uczucie dyskomfortu – to tylko niektóre z następstw zbyt intensywnego wydzielania potu. Pomóc może oferowany przez L’Oreal antyperspirant, który poradzi sobie nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

 

Nadmierne pocenie się z reguły częściej dotyka panów aniżeli panie. Dlatego dobry specyfik zwalczający pot to podstawowy kosmetyk w każdej męskiej kosmetyczce. Poci się każdy, ale jedni mniej, inni więcej. Wówczas pomóc może m.in. pochodzący z serii L’Oreal antyperspirant. Szeroki wybór wśród tych produktów pozwala dopasować preparat odpowiedni dla każdego.

Nadmierna potliwość – co to takiego?

Człowiek każdego dnia wydziela około litra potu. Jak wiadomo, osoby aktywne fizycznie, żyjące w stresie, pocą się znacznie intensywniej. Jeśli jednak wystarczy godzina na to, by nasze ubranie pokryło się wilgocią, choć nie ma upału ani żadnej nadzwyczajnej sytuacji, oznacza to, że mamy do czynienia z nadmierną potliwością, a więc wydzielamy więcej potu, niż trzeba, by ciepłota ciała została prawidłowo utrzymana.

Jak wynika z badań, dolegliwość ta powoduje, że wydzielamy nawet do 5 razy więcej potu. Może on się pojawiać w konkretnych miejscach – np. dłoniach, stopach bądź na całym ciele. Wówczas konieczne jest sięgnięcie po naprawdę silne i skutecznie działające kosmetyki, jak np. promowany przez L’Oreal antyperspirant z serii Men Expert. To niewątpliwie specyfik do zadań specjalnych.

Invicible przeciw poceniu się

Invicible to oferowany przez markę L’Oreal antyperspirant, który zwiera absorbującą formułę, opierającą się o aktywne mikrokapsułki gwarantujące skuteczną ochronę przeciw potowi. Kosmetyk został wzbogacony o sól cynku, która silnie i skutecznie pochłania pot, nadmiar sebum oraz nieprzyjemny zapach. Warto nadmienić, że czas jego działania wynosi aż 96 godzin. Mało który preparat jest skuteczny przez tak długi czas!

Cool Power – orzeźwi i zapewni komfort na długo

Osoby cierpiące na nadmierną potliwość często skarżą się na uczucie gorąca. Wówczas pomocny może być oferowany przez L’Oreal antyperspirant, który zawiera ultra-świeże cząsteczki o niezwykłych właściwościach. Reaktywują się one wówczas, gdy uderza nas fala gorąca, wychwytują pot i zwalczają go, pozostawiając skórę suchą i orzeźwioną. Ochłodzenie gwarantuje mentol, który ma właściwości chłodzące.

Thermic resist zapewnia najwyższą ochronę

Kolejną propozycją dla osób borykających się z nadmierną potliwością jest znajdujący się w serii L’Oreal antyperspirant Thermic Resist. Kosmetyk zawiera innowacyjną formułę Ceramic System. Nie bez powodu chętnie sięgają po niego sportowcy i osoby aktywne fizycznie. Preparat jest skuteczny nawet w przypadku ekstremalnych zmian temperatury ciała. Antyperspirant przetestowano w temperaturach do 45 stopni Celsjusza, co gwarantuje jego długotrwałe i zarazem bardzo silne działanie.

Należy pamiętać, że każdy antyperspirant trzeba nałożyć na oczyszczoną i suchą skórę.

 

© 2013-2020 by SN2.EU