czwartek, kwiecień 18, 2024
poniedziałek, 13 maj 2013 12:44

Odczynianie uroków z rzeczy

Wyobraź sobie sytuację, kiedy to nielubiana przez Ciebie osoba przychodzi do Twojego mieszkania i zaraz na drugi dzień zaczynają dziać się złe rzeczy. Twoje ulubione przedmioty zaczynają się psuć, a każdy nowy rozsypuje się w rękach. Jak nic, została rzucona klątwa. Teraz tylko pytanie – jak ją zdjąć?

Sposób 1:
Jeśli urok został rzucony na jedną rzecz, wówczas wystarczy, że zawiesisz na nim malutką, czerwoną wstążeczkę. Musi ona być umieszczona w widocznym miejscu. W ten sposób możesz łatwo odbić rzucony urok, który wraca do tego, kto go rzucił.

Sposób 2:
Poniekąd podobny do pierwszego, tylko tyle, że w tym przypadku zamiast czerwonej wstążeczki, stosujemy czerwony paseczek z bawełny, który przed przywiązaniem moczymy w białym winie. Jeśli natomiast chcesz, aby spojrzenie nieprzychylnych Ci osób  były odbijane, na tym paseczku musisz powiesić lustro.

Sposób 3:
Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się uroku ze swojego mieszkania, musisz zniszczyć przedmiot, na który prawdopodobnie on padł. Najlepiej tak, aby nie dało się go już żadnymi siłami naprawić. Oczywiście później nie wyrzucaj go do swojego kosza na śmieci, lecz najlepiej zakop gdzieś daleko od domu.

Polecamy: Odczynianie uroków u Bartosza Kazibudzkiego.