poniedziałek, 19 luty 2018 13:38

Prezenty urodzinowe – co kupić?

Od czasu do czasu każdy z nas kupuje prezenty. Okazji w ciągu roku nie brakuje, bo Święta, imieniny, urodziny, rocznice czy Dni Babci, Mamy lub Taty zdarzają się niemal co chwilę. W związku z tym często czujemy duża pustkę w głowie i zastanawiamy się, co kupić na urodziny. Oto nasze podpowiedzi na sprawdzone prezenty urodzinowe.

poniedziałek, 30 wrzesień 2013 20:02

Niezwykle oryginalne zaproszenia

Masz problem z pomysłem na zaproszenie na urodziny, imieniny czy też inną imprezę okolicznościową? Jest wiele opcji na to, żeby zaproszenie było oryginalne i ciekawe. Jedni kombinują z kartami, drudzy z listami, a jeszcze inni ze zwyczajnym zaproszeniem fatygując się z pójściem do osoby zapraszanej. Jest jeden dość miły i ciekawy pomysł, na który nie

wtorek, 17 wrzesień 2013 20:39

Wybór odpowiedniego prezentu

Gdy wybieramy prezent dla kogoś bliskiego zwykle bardzo długo zastanawiamy się zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Obdarowywaniu innych osób towarzyszy chęć sprawienia przyjemności. Chcemy, aby darowany przedmiot przyniósł radość i był przydatny. Kupując prezent zwykle staramy się nie oszczędzać i nie wybieramy przedmiotów najtańszych.

sobota, 27 lipiec 2013 19:10

Misja - prezent ślubny

Przeszukaliśmy Internet i zebraliśmy wszystkie pomysły na prezent ślubny w jednym miejscu. Wybierz z nami wyjątkowy podarek dla nowożeńców! Jedni je kochają, a inni nienawidzą, lecz nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Nie, nie mówimy tu o gwiazdach show-biznesu, ale o weselach. Ach, co to był za ślub!
Zaproszenie na ślub wywołuje zwykle dwie reakcje.
środa, 24 lipiec 2013 17:48

101 zastosowań bukietu

Tytuł artykułu jest może deczko na wyrost, bo nie będziemy opisywać 101 sposobów wykorzystania kwiatów, ale nawiążemy do kilku możliwości od których dojście do 101 sposobów będzie już tylko kwestią Państwa wyobraźni. Kwiaty mają w sobie moc, która jest znana wszystkim od setek (a może i nawet tysięcy) lat. Kwiaty są symbolem szczęścia (wesele) jak i smutku (pogrzeb).
Strona 1 z 8

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1