piątek, maj 31, 2024
sobota, 02 luty 2019 16:32

Jak spożywamy kawior?

Wprawdzie ta niezwykle wykwintna przystawka ze względu na swoją cenę dość rzadko pojawia się na naszych stołach. Powinniśmy jednak wiedzieć w jaki sposób ją podajemy i spożywamy.

poniedziałek, 19 luty 2018 13:38

Prezenty urodzinowe – co kupić?

Od czasu do czasu każdy z nas kupuje prezenty. Okazji w ciągu roku nie brakuje, bo Święta, imieniny, urodziny, rocznice czy Dni Babci, Mamy lub Taty zdarzają się niemal co chwilę. W związku z tym często czujemy duża pustkę w głowie i zastanawiamy się, co kupić na urodziny. Oto nasze podpowiedzi na sprawdzone prezenty urodzinowe.

poniedziałek, 30 wrzesień 2013 20:02

Niezwykle oryginalne zaproszenia

Masz problem z pomysłem na zaproszenie na urodziny, imieniny czy też inną imprezę okolicznościową? Jest wiele opcji na to, żeby zaproszenie było oryginalne i ciekawe. Jedni kombinują z kartami, drudzy z listami, a jeszcze inni ze zwyczajnym zaproszeniem fatygując się z pójściem do osoby zapraszanej. Jest jeden dość miły i ciekawy pomysł, na który nie

wtorek, 17 wrzesień 2013 20:39

Wybór odpowiedniego prezentu

Gdy wybieramy prezent dla kogoś bliskiego zwykle bardzo długo zastanawiamy się zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Obdarowywaniu innych osób towarzyszy chęć sprawienia przyjemności. Chcemy, aby darowany przedmiot przyniósł radość i był przydatny. Kupując prezent zwykle staramy się nie oszczędzać i nie wybieramy przedmiotów najtańszych.

sobota, 27 lipiec 2013 19:10

Misja - prezent ślubny

Przeszukaliśmy Internet i zebraliśmy wszystkie pomysły na prezent ślubny w jednym miejscu. Wybierz z nami wyjątkowy podarek dla nowożeńców! Jedni je kochają, a inni nienawidzą, lecz nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Nie, nie mówimy tu o gwiazdach show-biznesu, ale o weselach. Ach, co to był za ślub!
Zaproszenie na ślub wywołuje zwykle dwie reakcje.
Strona 1 z 6