W Polsce nie zawsze złoty był podstawową i oficjalną jednostką monetarną. Po raz pierwsze pojawił się dopiero w 1663 roku. Przez długi czas złoty pozostawał jednostką obrachunkową. Warto wiedzieć, jakie systemy monetarne obowiązywały w dawnej Polsce!

wtorek, 24 marzec 2020 11:42

Różnica między thrillerem a horrorem?

Magazyny filmowe co jakiś czas serwują nam kolejne opisy premier najlepszych horrorów wszech czasów. Jednak... bardzo często zarówno Ci, którzy opisują filmy jak i sami oglądający mylą gatunki filmów, które oglądają. Często bowiem myli się horror z thrillerem.

wtorek, 17 marzec 2020 18:58

Gry online - zalety

Dla tych, którzy lubią gry, platformy online są najlepszym wyborem, ponieważ możesz w nie grać bez konieczności podróżowania, aby uzyskać do nich dostęp.

wtorek, 17 marzec 2020 18:53

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu jest rodzajem promocji kasyna, która nie wymaga płatności. Zwykle jest ona skierowana do świeżych graczy i pomaga im wdrożyć się w gry online.

Parfois - Twenty to Talk

Parfois przedstawia swój pierwszy redakcyjny serial dokumentalny „Twenty to talk". Projekt, który wchodzi za kulisy z zamiarem ukazania nam świata rozmaitych postaci. Jego ton skupia się na przedstawieniu sposobu życia bez zastosowania żadnego filtra, a publiczność jest zaproszona do zagłębienia się w codziennym życiu grupy współpracowników.

Strona 1 z 201
© 2013-2019 by SN2.EU