W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym uświadamia sobie, że właśnie doświadcza niezapomnianych chwil, które chciałby uwiecznić na jak najdłużej. Wtedy zazwyczaj sięga po aparat fotograficzny lub zdecydowanie częściej – robi zdjęcie swoim telefonem.

czwartek, 10 sierpień 2017 14:17

W poszukiwaniu miłości

Wśród nas są z pewnością osoby, które odczuwają strach przed związkiem i bliskością drugiego człowieka, inni znów mają zbyt wygórowane wymagania i trudno jest ich zadowolić. A jeszcze inni, choć mają szczere chęci i intencje, nie potrafią się zaangażować w relację. Wszystkich ich łączy jeden fakt: ogromna potrzeba miłości – kochania i bycia kochanym.

czwartek, 03 sierpień 2017 14:00

Po czym poznać, że ona Cię zdradza?

Podobno mężczyznom trudniej wyczuć, że ich wybranka ma coś na sumieniu. Coś, czyli zdradę. Istnieją jednak pewne sygnały, które mogą naprowadzić Cię na właściwy trop. Oto one.

poniedziałek, 10 lipiec 2017 10:25

Zadbaj o swoje życie seksualne

Udane życie seksualne może mieć bardzo korzystny wpływ na Twój związek, Twoją kondycję fizyczną i psychiczną oraz poziom ogólnej satysfakcji z życia. Problemy na tle seksualnym mogą powodować narastające frustracje. Z tego powodu warto zadbać o swoje życie seksualne. Podpowiadamy jak.

Wiele par - zwłaszcza tych z długoletnim stażem - zaczyna uskarżać się, iż seks nie sprawia im już tyle przyjemności, co na samym początku znajomości. I powodem wcale nie jest brak uczucia czy wygaśnięcie pożądania do partnera, ale pewne poczucie znudzenia. Dlatego warto pomyśleć o wprowadzeniu pewnych urozmaiceń, które nie tylko zaskoczą partnera, ale także podkręcą atmosferę w sypialni.

Strona 1 z 5

Razem przez życie

  • 1