Rozwód nie jest sprawą łatwą dla żadnego z małżonków. Jednak bardzo często jest to jedyne wyjście, aby obie strony były szczęśliwe. Niestety w wielu przypadkach cierpią na tym dzieci. Warto wiedzieć, iż sprawy o rozwód rozstrzyga sąd okręgowy w trybie procesu oraz iż każdy z małżonków ma prawo do wniesienia pozwu o rozwód.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 12:17

Wybór kamerzysty na wesele. Na co zwracać uwagę.

Znalezienie profesjonalnego kamerzysty weselnego jest istotne, ponieważ potrzebujesz filmu który co możesz kochać i oglądać często jeszcze przez lata.

Każdy z nas ma swoje idealne wyobrażenie o ślubie i wiele osób dąży do tego, by je zrealizować. Młode Pary chętnie decydują się na organizację ślubu i wesela poza miejscem swojego zamieszkania. Bardzo często wybór pada na miejscowości górskie. Jednak, która z nich będzie najlepsza? Co jest ważne, przy organizowaniu tak ważnej uroczystości w odległym miejscu?

środa, 11 wrzesień 2019 10:42

Jak dodać pikanterii w łóżku?

Rutyna w związku może doprowadzić do nudy, a to z kolei wpłynąć na jakość wspólnego życia.

poniedziałek, 26 sierpień 2019 17:51

Jak zażegnać kryzys w związku?

Kryzys w związku może pojawić się w życiu każdej pary. Z problemami borykają się bowiem zarówno wieloletnie małżeństwa, jak i osoby, które spotykają się ze sobą od niedawna.

Strona 1 z 30
© 2013-2019 by SN2.EU