piątek, maj 31, 2024

Decydując się na szybki ślub cywilny z obcokrajowcem w Ukrainie, warto znać wszystkie niezbędne informacje i przygotować się na każdym etapie. W poniższym poradniku przedstawiam kluczowe kroki do pomyślnego przeprowadzenia takiego ślubu. Opisane zostały wymagane formalności i dokumenty, przebieg samej ceremonii, lokalne zwyczaje i tradycje, a także kwestie prawne zapewniające ważność waszego związku po obu stronach granicy. Zapraszam do lektury.

sobota, 21 styczeń 2023 11:59

Jak urządzić kameralne wesele?

Ślub i wesele to z pewnością jeden z najważniejszych dni w życiu. Wiele kobiet marzy o tej niezapomnianej chwili od najmłodszych lat. W polskiej tradycji za normę uznawane są huczne wesela. Jednak w obecnych czasach coraz więcej Młodych Par decyduje się wyłamać z tego schematu i postanawiają spędzić te wyjątkowe chwile w gronie najbliższych. Jeżeli jesteście jednymi z tych osób i zastanawiacie się, jak zaplanować swój wyjątkowy dzień, to dobrze trafiliście!

Seks może być jedną z przyjemniejszych czynności jakie spotykają człowieka. Pod warunkiem, że obie strony czerpią z niego przyjemność. Dzięki ogromnej liczbie pozycji, można sprawdzać jakie ułożenie jest najdogodniejsze.

Stres potrafi zepsuć nawet najpiękniejszy dzień. Zajesz go chipsami czy czekoladą z orzechami? Stres i tak zostanie, ale dodatkowo nie dopniesz sukni ślubnej. W nerwach też rzadko zwracasz uwagę, na to, co jesz. To z kolei może zakończyć się męczącą zgagą czy nieprzyjemnymi wzdęciami. Przed ślubem pamiętaj więc nie tylko o makijażu czy fryzurze, ale również o zdrowej, lekkostrawnej diecie!

czwartek, 30 kwiecień 2020 18:44

Higiena gadżetów erotycznych

Zabawki erotyczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, nie dziwi więc fakt, że pisze się o nich w kolorowej prasie, a czasem także mówi w programach telewizyjnych. Nie dziwi więc fakt, że tego typu gadżety polecają też specjaliści. Jednak każdy przedmiot, który ma kontakt z miejscami intymnymi, musi zostać dokładnie umyty, zanim zaczniemy z niego korzystać.

Strona 1 z 32