czwartek, 30 kwiecień 2020 18:44

Higiena gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne Gadżety erotyczne

Zabawki erotyczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, nie dziwi więc fakt, że pisze się o nich w kolorowej prasie, a czasem także mówi w programach telewizyjnych. Nie dziwi więc fakt, że tego typu gadżety polecają też specjaliści. Jednak każdy przedmiot, który ma kontakt z miejscami intymnymi, musi zostać dokładnie umyty, zanim zaczniemy z niego korzystać.

Czynność tę powinniśmy wykonać każdorazowo przed skorzystaniem z gadżetu, a także tuż pod zabawie, zanim odłożymy go na swoje miejsce. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i dowiedz się jak dbać o gadżety erotyczne.

Nie wyrzucaj instrukcji obsługi urządzenia 

Niestety większość z nas bagatelizuje informacje w instrukcjach obsługi, które dostarczają nam producenci danych urządzeń. W instrukcjach gadżetów erotycznych od renomowanych producentów zawsze znajdziemy podpowiedzi, które podpowiedzą nam jak bezpiecznie stosować daną zabawkę, a także jakie środki należy zastosować, aby zachować maksymalną sprawność gadżetu. To właśnie dzięki tym informacjom, każdy będzie wiedział, jak obchodzić się z daną zabawką i jak dbać o czystość. Jeśli dokładnie przyjrzymy się instrukcjom, korzystanie z nich było dla nas bezpieczne. 

Najprostszy i najłatwiejszy sposób 

Okazuje się, że to, co bezpieczne dla skóry, jest także odpowiednie dla sex zabawek. Najłatwiejszą i najskuteczniejszą metodą czyszczenia zabawek erotycznych jest użycie mydła i letniej wody. Czy nie w ten sam sposób większość z nas myje swoje ciało? Gadżety erotyczne w większości przypadków są wykonane z kilku rodzajów tworzywa sztucznego, a ich powierzchnia jest gładka, a nie chropowata, co ułatwia dokładne mycie oraz dezynfekcję. 

Jak myć gadżety erotyczne? 

Do czyszczenia warto stosować delikatne mydło w płynie i letnią wodę. Dla uzyskania lepszych efektów można skorzystać z mydła antybakteryjnego bądź płyny do higieny intymnej. W sprzedaży są także dostępne gotowe preparaty w tym płyny dezynfekujące. Mają one sprawdzony i przede wszystkim bezpieczny skład i są sprzedawane w postaci atomizera lub sprayu. Tego typu produkty znajdziesz pod adresem https://sexshop112.pl/. 

Postaw na cleaner 

Kolejną często wykorzystywaną metodą jest użycie cleanera w sprayu. Wystarczy, gdy spryskamy nim zabawkę i odczekamy minutę. Następnie warto wytrzeć gadżet np. suchą ściereczką lub ręcznikiem papierowym. Niewątpliwą zaletą cleanera jest fakt, że oprócz substancji czyszczących posiada on także działanie przeciwgrzybiczne. Warto dodać, że niektóre tego typu produkty sprawdzają się także jako płyn do higieny intymnej, którego możemy używać bez wody. Nie da się ukryć, że jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza w czasie podróży. 

Pamiętaj o odpowiednim przechowywaniu 

Każdy gadżet erotyczny powinien być przechowywany w osobnym opakowaniu. Oczywiście w  tym przypadku chodzi o specjalną materiałowy woreczek, który bardzo często jest dołączony do kompletu. Możemy także skorzystać z pudełka, w którym kupiliśmy daną zabawkę. Pamiętajmy, aby nie wystawiać ich także na działanie promieni słonecznych, unikać zmian temperatury oraz sytuacji, w których gadżety ocierają się o siebie. 

Jeśli mówimy o seksie, nie możemy zapominać także o odpowiedniej higienie. Warto także zdać sobie sprawę z tego, że dobry, a przede wszystkim bezpieczny seks to między innymi także higiena. Dlatego warto dbać o gadżety erotyczne, aby służyły nam długo i bezproblemowo. 

Media

© 2013-2020 by SN2.EU