środa, 18 grudzień 2019 15:48

Awaryjne otwieranie drzwi

Życie nie raz stawia przed nami różne wyzwania i sprawia, że doświadczamy wiele przeżyć z nimi związanych. Zazwyczaj są to niemiłe niespodzianki, które dzieją się w najmniej odpowiednim momencie. Tak to już jest i nic nie da się z tym zrobić.

Zakup samochodu to bardzo duży wydatek, dlatego też wiele osób zastanawia się nad jego opłacalnością. Trzeba tutaj też pamiętać o kosztach jego utrzymania. Czy zatem warto? Jak się okazuje, coraz więcej osób zastanawia się nad dłuższym wynajmowaniem samochodu, zamiast kupowania pojazdu. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Zakup czy wynajem długoterminowy samochodów w Łomży?

niedziela, 27 październik 2019 19:33

Wypożyczenie auta na lotnisku

Wypożyczanie samochodów staje się coraz popularniejszą usługą. Najczęściej decydują się na nią osoby podróżujące samolotem. Po przybyciu na miejsce szukają one sposobu na to, aby dostać się do miasta, które może być oddalone od lotniska o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilometrów.

Bus dostawczy może z zewnątrz sprawiać wrażenie zadbanego samochodu. Prawdę o jego eksploatacji powie jednak jego przestrzeń transportowa.

Wirtualny alkomat to stosunkowa nowość na rynku. Jednak co to tak naprawdę jest? Nic innego jak aplikacja.

Strona 1 z 69
© 2013-2019 by SN2.EU