niedziela, czerwiec 04, 2023

Komfort jazdy z pewnością nie jest ważny tak, jak bezpieczeństwo auta. Niektórzy nad wygodą postawiliby pewnie nawet wydajność lub oszczędność samochodu. Nie zmienia to jednak faktu, że dla wielu kierowców wygoda ma ogromne znaczenie.

sobota, 25 luty 2023 16:25

Parking strzeżony Kraków

W dużych miastach cierpimy na brak miejsc parkingowych. Tyczy się to centrum, jak i osiedli. Mamy coraz więcej samochodów, więc możliwości na ich zaparkowanie jest coraz mniej.

Zima to najtrudniejszy okres dla kierowców. Niskie temperatury, opady śniegu oraz oblodzone drogi skutecznie utrudniają jazdę, nawet doświadczonym kierowcom. Przy takich trudnych warunkach atmosferycznych bardzo łatwo o wypadek. Dlatego warto jest dowiedzieć się w jaki sposób poruszać się samochodem, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego.

wtorek, 31 styczeń 2023 12:48

Jakie opony do samochodów ciężarowych?

Jak wybrać oraz czym charakteryzują się opony do samochodów ciężarowych?

piątek, 27 styczeń 2023 22:47

Stare auto można oddać na złom

Jazda starym samochodem może być opłacalnym sposobem poruszania się, ale wiąże się z ukrytymi kosztami środowiskowymi. Stare samochody zwykle wytwarzają więcej dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń niż nowsze modele, co dodatkowo obciąża i tak już kruchą równowagę atmosfery. Może to nie tylko być szkodliwe dla środowiska, ale może nawet prowadzić do problemów zdrowotnych dla osób mieszkających w pobliżu.

Strona 1 z 86