wtorek, 24 lipiec 2018 12:45

Jak miło spędzić urlop w domu?

Każdy z nas, nawet jeśli bardzo lubi swoją pracę, potrzebuje odpocząć i naładować baterie. Do tego konieczny jest urlop. Część z nas wyjeżdża w różne miejsca, są jednak osoby, które z różnych powodów spędzają urlop w domu. Czasami zostajemy w domu z powodów finansowych, z powodu wielu spraw do załatwienia, itp. Niektórzy nie mają ochoty leżeć na zaludnionych plażach czy spacerować po miejscowościach pełnych turystów. Wolą spędzić urlop w domu.

środa, 18 lipiec 2018 18:26

Nauka gry na gitarze

Rozpoczynasz gitarową przygodę? Zastanawiasz się, jaką drogą pójść, aby osiągnąć muzyczny majstersztyk? Która gitara okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę dla nowicjusza? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule!

Duży ruch samochodów nie tylko powoduje degradację środowiska naturalnego ale ma też negatywne przełożenie na jakość naszego codziennego życia. Duży hałas i zanieczyszczone przez smog powietrze to tylko kilka czynników które sprawiają, że życie w mieście staje się coraz bardziej uciążliwe.

Scrapbooking jest rodzajem rękodzieła, który polega na upamiętnianiu ważnych wydarzeń z naszego życia poprzez ozdabianie albumów ze zdjęciami, bądź tworzeniu pojedynczych barwnych opraw dla zdjęć. Scrapbooking nie wymaga olbrzymiej inwestycji.

Jedni ich wyczekują przez cały tydzień, inni utyskują na ich częstotliwość, ale również chętnie do nich zaglądają. Mowa tutaj oczywiście o gazetkach promocyjnych, które docierają do klientów w różnoraki sposób. Najpopularniejszym sposobem jest ich dostarczanie do skrzynek pocztowych umieszczonych na klatkach schodowych bloków. Często można je pobrać również w sklepie. Na co należy zwrócić uwagę, kiedy chcemy korzystać z promocji w gazetkach reklamowych?

Strona 1 z 10

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1