Celebrowanie wyjątkowych okazji jest bardzo ważne, ponieważ pokazuje bliskiej naszemu sercu osobie, że jest dla nas ważna, a także tworzy dobre wspomnienia. Właśnie dlatego przyjęło się, że na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu wręczamy sobie prezenty. Równie często kupujemy podarunki w celu podziękowania komuś za coś lub pokazania, że go doceniamy.

czwartek, 29 czerwiec 2017 11:54

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Zabezpieczenie roweru przed kradzieżą do zmora wielu rowerzystów, dla których jednoślad jest codziennym środkiem lokomocji. Dojazd rowerem do pracy i poruszanie się nim po zatłoczonym mieście jest doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza w ciepłe, letnie dni. Nie musimy bowiem tkwić w ulicznych korkach czy tłoczyć się w publicznych środkach komunikacji miejskiej, które nie zawsze mają sprawną klimatyzację.

Bieganie, zdrowe jedzenie, nauka języków obcych – to tylko wybrane z noworocznych postanowień. Nowy Rok dla wielu osób bowiem nadal jest magiczną datą, pozwalającą na poprawę swoich umiejętności bądź większe dbanie o siebie. Noworoczne postanowienia mają też niestety to do siebie, że nie zawsze są zrealizowane, gdyż towarzyszy im „słomiany zapał”, związany ze zmianą kartki w kalendarzu.

czwartek, 09 luty 2017 14:11

Wielka obniżka w sklepach GO Sport

Nowy rok- nowe wyzwania! Jeżeli jednak styczeń minął Ci pod znakiem samych postanowień, luty to idealny czas, aby wcielić je w życie! GO Sport przygotował dla swoich klientów kolejną obniżkę cen! Promocja skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej czasu, a także odwagi zawalczyć o piękną sylwetkę i zdrowy tryb życia.

poniedziałek, 09 styczeń 2017 11:46

Diet coaching, czyli recepta na sukces w odchudzaniu

Nie lubisz narzuconych diet? Potrzebujesz sposobu, by w końcu dokonać trwałych zmian w Twojej sylwetce i poczuć się lepiej? Chcesz poradzić sobie z paleniem bez nadmiernych kilogramów? Diet coaching jest właśnie dla Ciebie.

Strona 1 z 9

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1