środa, 31 lipiec 2019 21:15

Magda Linette - co o niej wiemy?

Magda Linette to polska tenisistka, która nasz kraj reprezentuje w Pucharze Federacji.

Coraz więcej osób decyduje się na naukę szycia. To bardzo przydatna umiejętność. Dzięki niej bowiem szybko i bez większych problemów przerobimy ubrania które będą tego potrzebować, a nawet uszyjemy coś samodzielnie od podstaw.

piątek, 25 styczeń 2019 12:15

Telefon pod ręką dla żyjących aktywnie

Dziś smartphone dopełnia codzienności każdego człowieka. Czasy, kiedy telefony dotykowe były produktem elitarnym już minęły. Dziś każdy posiada smartphona i stara się go możliwie jak najlepiej dopasować do wyzwań dnia powszedniego. Telefon jest wydajnym narzędziem zarówno pod funkcjonalnym, jak i estetycznym względem.

wtorek, 24 lipiec 2018 12:45

Jak miło spędzić urlop w domu?

Każdy z nas, nawet jeśli bardzo lubi swoją pracę, potrzebuje odpocząć i naładować baterie. Do tego konieczny jest urlop. Część z nas wyjeżdża w różne miejsca, są jednak osoby, które z różnych powodów spędzają urlop w domu. Czasami zostajemy w domu z powodów finansowych, z powodu wielu spraw do załatwienia, itp. Niektórzy nie mają ochoty leżeć na zaludnionych plażach czy spacerować po miejscowościach pełnych turystów. Wolą spędzić urlop w domu.

środa, 18 lipiec 2018 18:26

Nauka gry na gitarze

Rozpoczynasz gitarową przygodę? Zastanawiasz się, jaką drogą pójść, aby osiągnąć muzyczny majstersztyk? Która gitara okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę dla nowicjusza? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule!

Strona 1 z 9
© 2013-2019 by SN2.EU