Ostatnie lata to w polskiej gospodarce transformacja pod kątem rozwiązań informatycznych. Firmy szukając kolejnych usprawnień i optymalizacji wdrażają coraz bardziej innowacyjne narzędzia. Tak jak kiedyś innowacją było wprowadzenie arkuszy excel do firmy czy prostych programów sprzedażowych, tak dziś dla wielu firm innowacją są aplikacje mobilne czy rozwiązania chmurowe.

Konwersją nazywamy odpowiednią reakcję klienta – podjęcie oczekiwanej aktywności, realizacja założonego przy kampanii celu etc. W dużym uproszczeniu, konwersja przekłada się na wzrost finansowy, w sposób pośredni lub bezpośredni. Jakie formy reklamy najbardziej zwiększają współczynnik konwersji?

Internet daje dużo możliwości przedsiębiorcom. Sposobów dotarcia do klienta jest wiele. Trzeba jednak pamiętać o tym, że konkurencja praktycznie w każdej dziedzinie jest bardzo duża. Dlatego też warto wiedzieć nieco więcej na temat marketingu internetowego, który daje narzędzia do skutecznej promocji w sieci. Jakie to narzędzia? O czym warto pamiętać przy promowaniu się w internecie?

W Polsce rynek pozycjonowania stron internetowych czy sklepów z roku na rok ciągle rosną.

czwartek, 05 wrzesień 2019 10:50

Oryginalne strony internetowe dla firm

Obecnie internet jest tak przepełniony stronami internetowymi że jedyną drogę którą może obrać przedsiębiorca dla prezentacji swojej firmy w sieci to oryginalność.

Strona 1 z 13
© 2013-2019 by SN2.EU