Dzięki pojawieniu się innowacyjnej usługi integracji z hurtowniami online, sprzedaż w internecie jest o wiele łatwiejsza. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz swój cenny czas i pieniądze. Poszerzanie oferty sklepu o nowe pozycje, które zostały już udostępnione przez hurtownie nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Na jakie korzyści mogą liczyć sprzedawcy?

poniedziałek, 24 październik 2016 12:42

Pozycjonowanie firmy w pigułce

W dzisiejszych czasach już niemal każdy przedsiębiorca wie, że firmowa strona www przestała być opcją, a stała się prawdziwą koniecznością. Nawet niewielkie sklepy osiedlowe zaczynają powoli tworzyć swoje własne witryny, które pozwalają skutecznie zaprezentować się i zareklamować szerszej grupie klientów. Decydując się na założenie strony internetowej swojej firmy warto jednak pamiętać, że sama witryna to nie wszystko – klienci muszą jeszcze mieć możliwość jej znalezienia w wyszukiwarkach internetowych.

czwartek, 28 lipiec 2016 12:34

Jak promować swój biznes w Internecie?

Chcesz wypromować swój biznes w Internecie, ale nie wiesz jak zacząć? Może tego nie wiesz, ale nie musisz od razu wykupować drogich reklam. Pierwszym krokiem do efektywnej promocji w sieci jest stworzenie strony internetowej.

poniedziałek, 14 grudzień 2015 18:24

Najlepsze sklepy internetowe – rankingi kłamią?

W sieci działa już przeszło 22 tysiące polskich e-sklepów. Nic dziwnego, że coraz popularniejsze staje się tworzenie rozmaitych rankingów najlepszych sklepów internetowych. Pytanie tylko, czy aby na pewno można im w pełni ufać.

Jeśli chcesz wykorzystać internet jako narzędzie promocji swojej firmy to prawda jest taka, że możliwości masz bardzo wiele. Internetowych narzędzi e-marketingu jest wiele, nic więc dziwnego, że właściciele biznesów nie do końca wiedzą w jaki sposób z nich korzystać, i które z tych narzędzi będą najodpowiedniejsze dla ich biznesu.

Strona 1 z 4

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1