Jeśli przygotowaliśmy nową stronę internetową, ponieważ chcieliśmy na przykład przeprowadzić rebranding marki

Są różne sposoby na promowanie się w Internecie. Jedne z nich wymagają dużych nakładów finansowych, drugie zaś – niemal wcale. W Internecie „jest miejsce na wszystko”, dlatego jego użytkownicy nieustannie szukają kreatywnych i niebanalnych sposobów na promocję swojej osoby czy własnej firmy.

Branża e-commerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów, wzrosło również zapotrzebowanie e-sprzedawców na outsourcing logistyki. Kiedy warto wdrożyć to rozwiązanie?

niedziela, 25 listopad 2018 13:05

Reklama lokalnej firmy w internecie

Konkurencja na rynku lokalnym jest duża, dlatego wykorzystanie wszystkich dostępnych kanałów reklamowych to często być albo nie być dla firm. Lepsza i tańsza reklama, dobrze prowadzone działania marketingowe to więcej zleceń i więcej klientów. To szansa na wyprzedzenie konkurencji, umocnienie się na rynku i rozwój.

Firma Brella jest na polskim rynku pionierem, jeśli chodzi o usługi zdalnych asystentów. Zapracowani menedżery i przedsiębiorcy bardzo cenią sobie oferowaną przez nią możliwość oddelegowania szerokiej gamy zadań związanych z życiem zawodowym i osobistym. Sprawdź, co asystenci Brella mogą dla Ciebie zrobić, by pozwolić Ci zwiększyć skuteczność i oszczędzić czas!

Strona 1 z 12
© 2013-2019 by SN2.EU