piątek, 01 grudzień 2017 11:23

Czym jest komunikologia?

Komunikologia jest bardzo ważną, ale mniej znaną dziedziną nauki, mimo że dotyczy naszej codziennej czynności – porozumiewania się ze sobą. Czym dokładnie zajmuje się komunikologia?

poniedziałek, 06 listopad 2017 11:58

Wzrost zakupów internetowych w Polsce!

Jak pokazują najświeższe badania statystyczne, już co drugi Polak dokonuje zakupów w sklepach internetowych. Wielu z nich częściej szuka potrzebnych produktów w sieci niż w sklepach stacjonarnych. Jest to spowodowane nie tylko bardziej różnorodną ofertą sklepów działających online, ale również atrakcyjniejszymi cenami.

Dzięki pojawieniu się innowacyjnej usługi integracji z hurtowniami online, sprzedaż w internecie jest o wiele łatwiejsza. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz swój cenny czas i pieniądze. Poszerzanie oferty sklepu o nowe pozycje, które zostały już udostępnione przez hurtownie nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Na jakie korzyści mogą liczyć sprzedawcy?

poniedziałek, 24 październik 2016 12:42

Pozycjonowanie firmy w pigułce

W dzisiejszych czasach już niemal każdy przedsiębiorca wie, że firmowa strona www przestała być opcją, a stała się prawdziwą koniecznością. Nawet niewielkie sklepy osiedlowe zaczynają powoli tworzyć swoje własne witryny, które pozwalają skutecznie zaprezentować się i zareklamować szerszej grupie klientów. Decydując się na założenie strony internetowej swojej firmy warto jednak pamiętać, że sama witryna to nie wszystko – klienci muszą jeszcze mieć możliwość jej znalezienia w wyszukiwarkach internetowych.

czwartek, 28 lipiec 2016 12:34

Jak promować swój biznes w Internecie?

Chcesz wypromować swój biznes w Internecie, ale nie wiesz jak zacząć? Może tego nie wiesz, ale nie musisz od razu wykupować drogich reklam. Pierwszym krokiem do efektywnej promocji w sieci jest stworzenie strony internetowej.

Strona 1 z 5

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1