Ręczne tworzenie logo jest dziś uważane za trudne. Dzieje się tak, ponieważ profesjonalni projektanci logo pobierają dużo pieniędzy za jeden projekt.

niedziela, 25 kwiecień 2021 15:06

Budowa własnego fan page sprzedaży

Zarabianie w sieci w obliczu pandemii to doskonały sposób na szlifowanie własnych umiejętności sprzedażowych.

Podpis elektroniczny, jako narzędzie wykorzystywane do potwierdzenia tożsamości i bezpiecznej wymiany dokumentów w formie elektronicznej, już całkiem dobrze przyjął się w Polsce. Jakie są podstawy prawne i infrastruktura niezbędna do jego funkcjonowania oraz kto dostarcza tę usługę?

czwartek, 07 maj 2020 13:40

Gdzie kupić domenę 2020

Kto odpowiada za domeny? Obecnie Internet Corporation for Assorted Names and Numbers (ICANN) zarządza najwyższym poziomem rozwoju i architekturą przestrzeni nazw domen internetowych. Upoważnia to nazwa rejestratorów domen, dzięki której nazwy domen mogą być zarejestrowane i rozdzielane.

W dzisiejszych czasach chyba praktycznie każdy, w większym bądź mniejszym stopniu korzysta z usług kuriera. Usługi doręczania paczek oferuje coraz więcej różnych operatorów, a co więcej tego rodzaju usługi można dziś bardzo łatwo zamówić przy pomocy Internetu. W związku z tym powstało dużo serwisów, pośredniczących w świadczeniu tego rodzaju usług, także klientom indywidualnym.

Strona 1 z 14
© 2013-2020 by SN2.EU