wtorek, maj 30, 2023

Fotowoltaika to nie tylko rewolucja w dziedzinie produkcji energii elektrycznej, ale także kluczowy element oszczędzania i ochrony środowiska. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje energię słoneczną do wytwarzania czystej i odnawialnej energii, przyczyniając się do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów cieplarnianych oraz obniżenia kosztów związanych z energią elektryczną.

poniedziałek, 24 kwiecień 2023 16:37

Maroko – wakacje z golfem i nie tylko!

W Maroko znajduje się więcej niż 40 pól golfowych, wybór zatem jest szeroki. To całoroczny kierunek i dobrze skomunikowany z portami lotniczymi w Polsce i w Europie. Maroko oferuje bezchmurne niebo, przyjemne temperatury przez większość roku, green fees w dobrych cenach i pola golfowe zaprojektowane przez najlepszych międzynarodowych architektów. Ale gra w golfa w Maroku to nie tylko gra – to także wrażenia…

poniedziałek, 23 styczeń 2023 19:10

5 najciekawszych miejsc w RPA, czyli o zwiedzaniu RPA

Republika Południowej Afryki jest jednym z największych i z pewnością najbardziej zróżnicowanych krajów na kontynencie afrykańskim.

Kuchnia turecka, czyli smaki, które na dobre zagościły w Polsce. Polska jest krajem lubiącym z otwartymi ramionami przyjmować nowości kulinarne i smaki ze wszystkich stron świata. Wprawdzie cenimy przywiązanie do tradycji, ale nie zamykamy się na żadną kuchnię. Ostatnimi laty prym wśród najczęściej wybieranych smaków wiedzie kuchnia turecka i jej zdecydowany faworyt, jakim jest oryginalny turecki kebab.

Problem z emisją gazów cieplarnianych cały czas się pogłębia i staje coraz poważniejszy. Niestety wiąże się to z negatywnymi konsekwencjami dla każdego, dlatego kluczowe będzie zainteresowanie się tematem śladu węglowego i sposobami na jego ograniczenie.

Strona 1 z 119