Jazda na rowerze ma to do siebie, że niejednokrotnie zdarza nam się poruszać w różnych warunkach atmosferycznych, zarówno w dzień, jak i w nocy, przy zmiennym oświetleniu, dlatego też sklepy rowerowe wciąż poszerzają ofertę, by zaspokoić potrzeby swoich klientów. Rowerzyści korzystający z uroków dwóch kółek często zastanawiają się, w jaki sposób dobrać oświetlenie, żeby mieć szerokie pole widzenia, być widocznym na drodze, a jednocześnie nie wydać fortuny.

Bezpieczeństwo to nie tylko dobrze dobrany sprzęt bo nawet najlepsze modele z wakeshopu nie zapewnią nam go, jeśli nie zadbamy o nie sami. Warto przyswoić sobie podstawowe sygnały stosowane do komunikowania się podczas uprawiania sportów wodnych. Dotyczą one nie tylko wakeboardingu, ale też kitsurfingu i innych sportów wodnych. Są to uniwersalne sygnały stosowane do porozumiewania się na całym świecie wśród wodniaków.

środa, 12 kwiecień 2017 17:55

Zasady dobrego treningu

Trening sam w sobie już jest dobrym sposobem na wypracowanie wymarzonej sylwetki. Jednak nie każdy trening jest efektywny. Dlatego powinniśmy poznać kilka reguł dobrego treningu zanim zaczniemy swoją przygodę z siłownią.

Bieganie latem to bez wątpienia sama przyjemność. Wiele osób to właśnie w tym czasie rozpoczyna swoją przygodę z tą aktywnością. Kiedy jednak nadchodzi zima, nie wszyscy mają na tyle motywacji, żeby w mroźny dzień wyjść z ciepłego mieszkania i zadbać o swoją formę. Nie warto jednak rezygnować z biegania z powodu pogody. Trzeba jednak odpowiednio się do niego przygotować, aby aktywne spędzanie czasu na dworze w zimne dni nie przyniosło kontuzji i choroby.

środa, 13 kwiecień 2016 17:18

Czy wyjazdy do pracy w USA są nadal modne?

Praca za granicą nie jest już tematem poruszającym wyobraźnie tłumów. Również USA nie jawi nam się niczym eldorado. Czy wyjazdy za pracą do USA to nadal temat godny uwagi?

Strona 1 z 3

Świat mężczyzny

  • 1