środa, maj 29, 2024

W sobotę rano podczas ćwiczeń w komorze dymowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tragicznego zdarzenia. Strażak ochotnik z OSP Żerniki z powiatu kaliskiego zasłabł i pomimo intensywnej godzinnej walki lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Na znak żałoby, o godzinie 18 w jednostkach straży pożarnej na terenie całej Polski zawyły syreny, a zmarłemu strażakowi oddano hołd minutą ciszy.

Jak powszechnie wiadomo - efektywny trening oznacza zwiększenie wydajności. Biegacze często znajdują się na różnym poziomie sprawności. Różnią się także celami i motywacją, w wyniku czego każdy ma specyficzne, indywidualne wymagania.

Deska snowboardowa to element, który każdy snowboardzista musi posiadać w swoim wyposażeniu i o niego regularnie dbać. Czasami konieczność wymiany tego elementu potrafi nas zaskoczyć, bywają też momenty, że nagle decydujemy się na uprawianie tego sportu. Gdy interesują nas tanie deski snowboardowe wyprzedaż jest doskonałym rozwiązaniem, z jakiego możemy skorzystać. Sprawdźmy, dlaczego warto korzystać z sezonowych wyprzedaży sprzętu snowboardowego.

Żeglarstwo i inne sporty wodne, w tym motorowodne, są tą kategorią hobby, która wymaga odpowiedniego sprzętu, wyposażenia, odzieży i różnego rodzaju akcesoriów.

piątek, 20 grudzień 2019 18:39

Jakie są ceny kursów na wózki widłowe?

Dziś wiele osób decyduje się na to, by zapisać się na kurs na wózek widłowy. Jednak rozbieżność cenowa poszczególnych ofert ośrodków szkoleniowych jest na tyle duża, iż wielu przyszłych kursantów nie wie gdzie się zapisać, na co się zdecydować. Przed wybraniem właściwego ośrodka szkoleniowego warto zatem przeanalizować, co wpływa na cenę i co ostatecznie z punktu widzenia kursanta jest naprawdę opłacalne.
Strona 1 z 16