środa, czerwiec 19, 2024

 W sercu Łodzi, Teatr im. Stefana Jaracza zapala iskrę nowych dramaturgicznych możliwości, ogłaszając konkurs, który może zmienić teatralny krajobraz Polski. W dniu 9 marca, pod patronatem Renaty Gaweł, światło dzienne ujrzała informacja o wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. Zainicjowany Konkurs Dramaturgiczny im. Łucjana Kościeleckiego nie tylko wyróżnia się atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i szansą wystawienia dzieła, ale otwiera przed twórcami drzwi do nieograniczonej ekspresji.

wtorek, 26 październik 2021 12:40

Sztuka dla ludzi - Promocja wschodzących gwiazd

Internet to medium do sprzedaży, które wciąż zyskuje na popularności. Potencjał zakupów w sieci coraz częściej wykorzystują również pasjonaci sztuki i inwestorzy zainteresowani dziełami mniej znanych artystów

Dzisiaj przedstawimy Państwu sylwetki sześciu Papieży XX wieku od Pawła VI do Piusa X. Jest to dalszą część naszych artykułów o poczcie Papieży. W poprzednim artykule przedstawiliśmy sylwetkę Franciszka - Jorge Mario Bergoglio, Benedykta XVI - Joseph Aloisius Ratzinger, Jana Pawła II - Karol Wojtyła i Jana Pawłą I - Albino Luciani.

wtorek, 12 maj 2020 13:09

Makrama – co warto wiedzieć?

Makrama wzbudza coraz większe zainteresowanie. Pomimo tego, że makrama znana jest od wieków, to nadal wiele osób nie wie, z czym ma do czynienia. Ty również tego nie wiesz? W takim razie zajrzyj do poniższego tekstu, gdyż może być dla Ciebie źródłem cennych wskazówek.

Jeśli szukasz ciekawych sposobów na relaks i zabawę, gry planszowe mogą stanowić świetną alternatywę gier komputerowych dla wielu osób.

Strona 1 z 71