piątek, luty 23, 2024
wtorek, 26 październik 2021 12:40

Sztuka dla ludzi - Promocja wschodzących gwiazd

Internet to medium do sprzedaży, które wciąż zyskuje na popularności. Potencjał zakupów w sieci coraz częściej wykorzystują również pasjonaci sztuki i inwestorzy zainteresowani dziełami mniej znanych artystów

Dzisiaj przedstawimy Państwu sylwetki sześciu Papieży XX wieku od Pawła VI do Piusa X. Jest to dalszą część naszych artykułów o poczcie Papieży. W poprzednim artykule przedstawiliśmy sylwetkę Franciszka - Jorge Mario Bergoglio, Benedykta XVI - Joseph Aloisius Ratzinger, Jana Pawła II - Karol Wojtyła i Jana Pawłą I - Albino Luciani.

wtorek, 12 maj 2020 13:09

Makrama – co warto wiedzieć?

Makrama wzbudza coraz większe zainteresowanie. Pomimo tego, że makrama znana jest od wieków, to nadal wiele osób nie wie, z czym ma do czynienia. Ty również tego nie wiesz? W takim razie zajrzyj do poniższego tekstu, gdyż może być dla Ciebie źródłem cennych wskazówek.

Jeśli szukasz ciekawych sposobów na relaks i zabawę, gry planszowe mogą stanowić świetną alternatywę gier komputerowych dla wielu osób.

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 17:40

Albumy skórzane - zadbaj o swoje wspomnienia

Upamiętnianie ważnych chwil w naszym życiu pozwala nam w ich trwałym zapamiętaniu. Wyjeżdżając na wakacje, obchodząc ważne uroczystości lub spędzając mile czas często robimy zdjęcia. Widać na nich wszystkie obecne osoby i naszą radość. By żadna ważna fotografia nam nie zginęła powinniśmy regularnie uzupełniać swoje albumy fotograficzne.

Strona 1 z 71