W Polsce nie zawsze złoty był podstawową i oficjalną jednostką monetarną. Po raz pierwsze pojawił się dopiero w 1663 roku. Przez długi czas złoty pozostawał jednostką obrachunkową. Warto wiedzieć, jakie systemy monetarne obowiązywały w dawnej Polsce!

wtorek, 17 marzec 2020 18:53

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu jest rodzajem promocji kasyna, która nie wymaga płatności. Zwykle jest ona skierowana do świeżych graczy i pomaga im wdrożyć się w gry online.

Czy mamy tutaj osoby zainteresowane rajdami samochodowymi? A może znajdą się także fani Formuły 1, którzy podczas każdych zawodów światowego Grand Prix zastanawiają się, jak to jest prowadzić taki bolid? Zarówno dla jednych, jak i drugich mamy doskonałą wiadomość! Kartingowy Narodowy to profesjonalny tor rajdowy przeznaczony dla gokartów, czyli pojazdów, które prowadzić może każdy!

poniedziałek, 24 luty 2020 19:12

Oryginalne promocje w grach online

Rynek gier hazardowych online jest bardzo konkurencyjny, dlatego kasyna oferują hojne promocje, aby zwabić nowych klientów.

W dobie elektronicznych nośników informacji, czytanie książek w papierowej postaci zaczyna odchodzić do lamusa. Jednak nie wszyscy wyobrażają sobie ich brak. Dobra lektura to dla wielu idealny towarzysz podróży i kompan na wakacjach.

Strona 1 z 70
© 2013-2019 by SN2.EU