środa, 06 czerwiec 2018 10:46

Niszczarki do kartonów

Stosowanie niszczarek do kartonów jest bardzo popularnym zjawiskiem na terenie zakładów produkcyjnych.

środa, 06 czerwiec 2018 10:29

Transport i zabezpieczanie ładunku

Jedną z najważniejszych kwestii podczas organizacji transportu towaru jest odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Prawidłowo zabezpieczony towar jest kluczowy dla każdego przewoźnika, ponieważ to na właścicielu firmy transportowej ciąży odpowiedzialność za wszelkie szkody, do których mogłoby dojść w wyniku złego zabezpieczenia.

Co to jest BHP i gdzie znajduje zastosowanie? BHP stanowi skrót od Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nazwa ta odnosi się do określonego zbioru reguł, których zadaniem jest regulowanie zasad w obrębie bezpiecznego i higienicznego wykonywania przez pracowników powierzonych im zadań. BHP to także rodzaj nauki, którego założenia zajmują się formowaniem prawidłowych warunków pracy.

Kto z nas, prowadząc firmę, nie marzył o tym, by móc w końcu odsapnąć od wszelkich formalnych spraw i załatwiać je wszystkie przy użyciu dosłownie jednego narzędzia? Okazuje się, że teraz to możliwe. Powstał wreszcie program do prowadzenia samodzielnej księgowości, który znacznie wykracza poza umiejętności typowego narzędzia tego rodzaju. O czym mowa?

poniedziałek, 28 maj 2018 22:11

Podsłuch w firmie? Sprawdź, jak go wykryć!

W każdym miejscu, w którym jest możliwość przechwycenia cennych informacji, istnieje również ryzyko ich kradzieży. Dotyczy to nie tylko tajnych służb i znanych, wpływowych ludzi. Z problemem tym, boryka się bowiem, coraz więcej firm, które mogą paść ofiarą przestępców gospodarczych. Szczególnie, że za sprawą dużego postępu technologicznego, urządzenia służące do podsłuchu mogą być doskonale zakamuflowane. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych i również na wykrycie, tego urządzenia, znajdą się odpowiednie sposoby.

Strona 1 z 21

Biznes i finanse

  • 1