środa, czerwiec 19, 2024
poniedziałek, 23 październik 2023 17:18

Gadżety na słońce i deszcz - dlaczego warto inwestować w parasole reklamowe?

parasol reklamowy parasol reklamowy fot: materiały prasowe

Gadżety reklamowe powinny wywoływać pozytywne skojarzenia oraz stanowić praktyczne narzędzie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Warto zatem zaskoczyć potencjalnego klienta lub kontrahenta niecodziennym i przydatnym upominkiem. Parasole reklamowe to oryginalny gadżet, który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

Poręczny, czy elegancki - który parasol sprawdzi się lepiej?

Parasol reklamowy to wyjątkowo przydatny gadżet - jesienią chroni przed deszczem, a latem przed słońcem. Istnieje jednak wiele rodzajów tego praktycznego akcesorium - który z nich najlepiej sprawdzi się jako narzędzie marketingowe? Wszystko zależy od tego, do jakiej grupy docelowej trafią parasolki. Składane modele są cenione za swoje rozmiary i niewielką wagę - taki gadżet można śmiało zabrać ze sobą na spacer lub zakupy, dlatego kompaktowe parasole doskonale wpisują się w potrzeby klientów lub pracowników. Jeśli przedsiębiorca planuje obdarować ważnego kontrahenta, to powinien sięgnąć po elegancki, duży parasol z rączką. Piękne akcesorium może zawierać nadruk na poszyciu lub subtelny grawer z logo firmy.

Czym kierować się przy wyborze parasola reklamowego?

Parasole reklamowe to jeden z najbardziej uniwersalnych i atrakcyjnych akcesoriów. O czym należy pamiętać podczas wyboru odpowiedniego modelu? Warto wziąć pod uwagę:

  • Materiał, z którego wykonano czaszę parasola - można postawić na popularny, wodoodporny poliester pongee. Jeśli szukamy przezroczystego modelu, to najlepszy efekt stworzy folia POE.

  • Jakość stelaża - lekkie parasole są wykonane z aluminium, a droższe i bardziej wytrzymałe modele zawierają stal lub włókno szklane.

  • Wykonanie rączki - zastanów się, który uchwyt Cię interesuje: drewniany, plastikowy, czy piankowy?

  • Rozmiar - większe parasole mają średnicę przekraczającą 115 cm, a mniejsze poniżej 100 cm.

Parasole reklamowe mają wiele wersji, dlatego warto dokonać odpowiedniego rozpoznania rynku i wybrać taki model, który dobrze wpisuje się w charakter promowanej marki. Firmy prawnicze, czy biura nieruchomości preferują eleganckie gadżety najwyższej jakości, z kolei lokalnym sklepom i niewielkim usługodawcom w zupełności wystarczą składane parasolki.

Parasol z logo firmy - idealny gadżet reklamowy

Dlaczego warto zainwestować w parasole reklamowe? Ten praktyczny gadżet będzie towarzyszył obdarowanym podczas deszczowych lub słonecznych dni, a jednocześnie stanie się doskonałym nośnikiem reklamy. Dzięki parasolce marka dotrze do większej ilości osób - zapewne zostanie ona dostrzeżona i zapamiętana zarówno przez przypadkowych przechodniów, jak i przez osoby, które w przyszłości staną się wiernymi klientami firmy. Parasol z logo może być gadżetem rozdawanym na akcjach promocyjnych lub ekskluzywnym prezentem dla najważniejszych współpracowników. Nieważne, kogo obdarujemy tym upominkiem - z pewnością nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.