czwartek, wrzesień 28, 2023
poniedziałek, 04 maj 2020 17:06

Myślimy o przyszłości

Przyszłości nie możemy zaplanować z pewnością, że wszystko będzie tak jak chcemy. Mimo to mamy na nią wpływ poprzez swoje decyzje, działania itp. Fakt, iż nigdy nie możemy być pewni tego, co nam się przydarzy nie oznacza, że mamy pozostać bezczynni w swoim rozwoju zawodowym i nie tylko. Osiąganie kolejnych kwalifikacji, to dobry krok na przyszłość w związku z powyższym powinniśmy cały czas się rozwijać.

Praca w księgowości wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego oraz umiejętności przeniesienia wiedzy teoretycznej na działania praktyczne.

środa, 28 sierpień 2019 16:16

Naucz się języka już w kwadrans dziennie

Pewnie już spotkałeś się z teorią, że kwadrans dziennie pozwala nauczyć się języka obcego?

niedziela, 03 luty 2019 17:17

Czym naprawdę jest sukces?

Co rozumiemy pod pojęciem: sukces (szczęście, spełnienie - każdy niech nazwie to jak chce)? Czy dla każdego "sukces" musi oznaczać to samo? Czy są jakieś kryteria, które trzeba spełnić, by móc uważać się za osobę naprawdę szczęśliwą? Czy prawdziwy sukces mogą osiągnąć tylko wybrani, nieliczni?

poniedziałek, 05 listopad 2018 18:09

Najlepszy prezent dla Twojego faceta

Zastanawiasz się jak ucieszyć faceta? Co mu dać, żeby naprawdę był zadowolony i pamiętał Twój podarunek, zawsze go wspominał i często używał, jeśli to prezent praktyczny, który pozostanie na zawsze? Oczywiście wszystko zależy od dwóch czynników - jaki to typ faceta i jaki chcesz przeznaczyć na niego budżet.

Strona 1 z 9