wtorek, 24 październik 2017 09:16

Beats DJ - zawód czy pasja?

Zawody artystyczne mają to do siebie, że często biorą swój początek od prawdziwej pasji. Uczynić ze swojego „konika” sposób na życie i utrzymanie to jednak prawdziwa sztuka. Niesie to też ze sobą różne zagrożenia - artystom zarzuca się na przykład, że są rzemieślnikami. W tym artykule chcemy zastanowić się, jak to wygląda w przypadku beats dj. Czy to tylko pasja, czy może jednak zawód i jak zazwyczaj zaczyna się kariera beats dj?

wtorek, 17 październik 2017 16:22

Metoda 5 minut

Wiele osób ma kłopot z konsekwentnym realizowaniem określonych działań. Dotyczy to nie tylko pracy zawodowej, ale także zajęć dodatkowych. Także borykacie się z tym problemem? Zdajecie sobie co prawda sprawę, że musicie wziąć się w garść, ale brakuje Wam odpowiedniej motywacji? Kiedy przychodzicie do pracy zaraz znajduje się wiele czynników, które Was od niej odrywają?

Mają go w swojej ofercie szkoły językowe. Oferowane są specjalistyczne kursy, które pozwalają zgłębić jego tajniki. Istnieją też certyfikaty, które potwierdzają nabyte umiejętności. Biznesowy angielski to popularna i ceniona specjalizacja w ramach języka angielskiego. Czym jednak różni się od zwykłych lekcji? Czy naprawdę warto się nim zainteresować? Poszukajmy odpowiedzi na te pytania.

środa, 30 sierpień 2017 18:14

Sprzedaż i zarabianie na byciu konsultantką

Możliwość pozyskania dodatkowego dochodu bez konieczności inwestowania dużej ilości czasu to cel wielu osób. Większość jednak szuka w ten sytuacji zwykłej pracy, w której zarobki nigdy nie są nadzwyczajnie duże, a sama praca wymaga od Nas masy energii. Rozwiązaniem okazuje się bycie konsultantką dzięki czemu przy okazji będziemy mogli zarobić spokojnie kilkaset złotych.

Znalezienie pracy to czasochłonne zajęcie, pełne wzlotów i upadków. Gdy nagle pojawia się okienko z nadzieją „Zatrudnienie”, po chwili gdzieś się ulatnia, bo oferta została złożona komuś innemu. Znasz to rozczarowanie? Brak chęci na dalsze poszukiwania, bo nadal jesteś nastawiony negatywnie?

Strona 1 z 9

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1