sobota, 05 wrzesień 2020 18:42

Co grozi za niepłacenie alimentów?

Dłużnicy zalegający ze spłatą alimentów muszą liczyć się z obowiązkiem terminowego spłacania zobowiązania alimentacyjnego w całej jego wysokości. W przeciwnym razie grozi im odpowiedzialność cywilna lub karna. Dowiedz się, jakie kary grożą dłużnikom alimentacyjnym i w jakich sytuacjach trzeba liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Inwestycja w wózek widłowy to naturalny moment w rozwoju wielu przedsiębiorstw. Wybór odpowiedniej maszyny wcale nie jest prosty, a koszty zakupu są znaczne. Ich rozmiar może początkowo przytłaczać, zwłaszcza w okresie intensywnego rozwoju, kiedy suma wszystkich wydatków szybko rośnie.

sobota, 05 wrzesień 2020 18:28

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego? Zapoznaj się z 3 największymi zaletami tego rozwiązania! Przekonaj się, co dzięki temu możesz zyskać.

sobota, 05 wrzesień 2020 18:26

W jaki sposób płacić kartą przez internet?

Coraz większą popularność zyskują zakupy przez internet, nic dziwnego, bowiem jest to znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie. Na portalach aukcyjnych można wybrać dowolny przedmiot nie wychodząc z domu, a kurier przywiezie nam paczkę pod drzwi, w błyskawicznym tempie.

środa, 02 wrzesień 2020 16:22

Jakie są największe giełdy kryptowalut?

Giełdy kryptowalut to serwisy internetowe umożliwiające operowanie wirtualną walutą.

Strona 1 z 16
© 2013-2020 by SN2.EU