piątek, 06 grudzień 2019 12:59

Akcesoria na telefon - co warto kupić?

Telefony komórkowe dawno już przestały pełnić wyłącznie funkcje komunikacyjne. Dzisiejsze smartfony to tak naprawdę małe komputery, które nosimy zawsze ze sobą. Bogactwo aplikacji pozwala na dokonywanie wielu operacji zdalnie.

Firma LEDCITY wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w czasie minionych wakacji promowała akcję „Małopolska na rowery”. Autorska aplikacja stworzona przez LEDCITY wykonana w oparciu o wirtualną rzeczywistość (VR - virtual reality) pozwoliła uczestnikom eventów przenieść się na trasy rowerowe Velo Małopolska.

Usterka iPhone’a to prawdziwy koszmar dla użytkowników – w końcu nikt nie chciałby przypadkowo zepsuć tak drogiego urządzenia! Co najczęściej psuje się w telefonach marki Apple i gdzie szybko i tanio naprawić uszkodzony telefon?

W tym artykule zajmiemy się tematyką serwerów dla małych firm. Serwery to urządzenia, które możemy zakupić w różnej postaci – na rynku dostępne są zarówno sprzęty o wysokiej wydajności przeznaczone do użytku w dużych przedsiębiorstwach, jak i bardziej kompaktowe serwery, które mogą zostać wykorzystane w mniejszych, rozwijających się, firmach.

poniedziałek, 28 październik 2019 12:09

Osprzęt do wózków widłowych - rodzaje i zastosowanie

Wózek widłowy to nie tylko... widły. To także szeroka gama różnego rodzaju „dodatków”, które zmieniają przeznaczenie tego popularnego sprzętu magazynowego. Jaki osprzęt do wózków widłowych możemy znaleźć na rynku?

Strona 1 z 102
© 2013-2019 by SN2.EU