sobota, czerwiec 22, 2024
poniedziałek, 08 kwiecień 2024 18:46

Upadek gwiazdy Marvela - przypadek Jonathana Majorsa

W zaskakującym zwrocie akcji, Jonathan Majors, znany z roli złoczyńcy Kang the Conqueror w produkcjach Marvela, stanął w obliczu poważnych zarzutów. Zdarzenie, które rozegrało się na Manhattanie, przyciągnęło uwagę opinii publicznej oraz mediów, skupiając się na wyroku dotyczącym przemocy domowej. Towarzyszyła mu Meagan Good, gdy zmierzał na ostateczne rozstrzygnięcie swojej sprawy w sądzie.

W przeddzień 96. ceremonii rozdania Oscarów, świat filmu z napięciem oczekuje na ogłoszenie laureatów. Statuetki, przyznawane przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, są nie tylko uznaniem artystycznego geniuszu, ale również momentem, kiedy historia kinematografii pisana jest na nowo. Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się zarówno weterani branży, jak i zdumiewające debiuty, ustanawiając rekordy i otwierając nowe rozdziały.

W dobie nowoczesnych technologii coraz częściej rezygnujemy z oglądania tradycyjnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem telewizora, przenosząc się do sieci. Również łatwiej jest nam włączyć film online, niż wybrać się do kina.

wtorek, 24 marzec 2020 11:42

Różnica między thrillerem a horrorem?

Magazyny filmowe co jakiś czas serwują nam kolejne opisy premier najlepszych horrorów wszech czasów. Jednak... bardzo często zarówno Ci, którzy opisują filmy jak i sami oglądający mylą gatunki filmów, które oglądają. Często bowiem myli się horror z thrillerem.

Parfois - Twenty to Talk

Parfois przedstawia swój pierwszy redakcyjny serial dokumentalny „Twenty to talk". Projekt, który wchodzi za kulisy z zamiarem ukazania nam świata rozmaitych postaci. Jego ton skupia się na przedstawieniu sposobu życia bez zastosowania żadnego filtra, a publiczność jest zaproszona do zagłębienia się w codziennym życiu grupy współpracowników.

Strona 1 z 83