niedziela, grudzień 10, 2023

Dozór elektroniczny to forma realizacji kary pozbawienia wolności, która pozwala na odbywanie jej poza murami więzienia. Jest to technika, która wymaga wykorzystania nowoczesnych technologii, takich jak GPS, do monitorowania lokalizacji i ruchów skazanych. Ale jak to działa? I dla kogo jest ta forma kary?

środa, 24 marzec 2021 10:54

Rozwój świata technologii - Paysafecard

Z całą pewnością można orzec, że świat rozwija się od kiedy tylko powstał, od samego początku. A nam nie pozostaje nic innego jak kontynuować to dzieło.

środa, 27 styczeń 2021 19:41

Postaw na rolnictwo i nowy biznes!

Codziennie idziesz do sklepu i kupujesz chleb lub inne pieczywo. Nie zastanawiasz się skąd piekarz wziął mąkę na ten chleb. Tak samo sięgasz po ziemniaki, nie myśląc o tym, że ktoś je musiał uprawiać i zebrać. Ale na hasło rolnictwo bez mrugnięcia okiem odpowiadasz: to przeżytek. Czy na pewno?

Poniżej wyjaśnimy czy można zostać aresztowanym za brak spłaty chwilówki w terminie. Na szczęście brak spłaty w ustalonym okresie nie wiąże się z odsiadką za długi, jednak oszustwa finansowe jak najbardziej.

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 17:52

Zadłużenie Polaków. Jak wyjść z karuzeli długów?

W 2019 roku powstał państwowy Funduszu Sprawiedliwości, którego zadaniem jest pomoc osobom poszkodowanych w wyniku różnych przestępstw finansowych. Okazuje się, że Polacy zadłużają się na potęgę, nawet wtedy, gdy wiedzą, że nie są wstanie sprostać nowym zobowiązaniom finansowym.

Strona 1 z 33