piątek, wrzesień 29, 2023
wtorek, 23 maj 2023 11:57

Co grozi za potrącenie pieszego?

Potrącenie pieszego to jeden z najczęstszych wypadków drogowych zdarzających się na polskich drogach. W 2022 roku Komenda Główna Policji odnotowała aż 4 762 wypadki z udziałem osób pieszych, co więcej, zdecydowana ich większość spowodowana była z winy kierującego pojazdem. Jakie konsekwencje grożą za potrącenie pieszego? Wyjaśniamy poniżej.

Kodeks pracy jest czymś z czym każda osoba pracująca się spotkała i zobowiązana jest do jego przestrzegania. Jest zbiorem regulacji w zakresie stosunku pracy między pracownikiem, a pracodawcą.

Pamiętaj o swoich prawach! Nie daj się stłamsić i pokonać. Jesteśmy tutaj po to, aby przypomnieć Ci, jak wiele znaczysz i jak wiele możesz zrobić. Razem z Tobą zawalczymy o Twoje prawa oraz należności, które Ci przysługują.

Decyzja o rozwodzie nie należy do łatwych, choć dla wielu osób jest jedynym rozwiązaniem by zakończyć nieudany i skonfliktowany związek małżeński. Stając w obliczu tak trudnego doświadczenia życiowego warto odpowiednio się przygotować. Nie da się, co prawda, uniknąć stresu zwianego z samą rozprawą rozwodową i zmianami w codziennym życiu, ale można skorzystać z pomocy dobrego adwokata, który profesjonalnie będzie reprezentował nas w sądzie. Doradzi również jak przygotować się do rozwodu.