niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 16 marzec 2020 15:13

Kredytobiorco! Poznaj swoje przywileje z Kancelarią Prawną!

Kancelaria Prawna Kancelaria Prawna

Pamiętaj o swoich prawach! Nie daj się stłamsić i pokonać. Jesteśmy tutaj po to, aby przypomnieć Ci, jak wiele znaczysz i jak wiele możesz zrobić. Razem z Tobą zawalczymy o Twoje prawa oraz należności, które Ci przysługują.

Poznaj Kancelarię Prawną LEXNORD.

W dzisiejszych czasach Kancelarie Prawne są nieodzownym towarzyszem życia dla wielu przedsiębiorców i osób prywatnych. LEXNORD od lat pomaga w rozwiązywaniu spornych kwestii, fachowym doradztwie i nieustannym wsparciu, niesionym przez doświadczonych ekspertów.

Naszą specjalnością jest:

  • Prawo bankowe

  • Nowe waluty

  • Prawo transportowe

  • Odszkodowania

  • Prawo cywilne

  • Prawo gospodarcze

  • Prawo zamówień publicznych

  • Prawo autorskie

  • Prawo e-commerce

Druga dekada XXI wieku stawia przed Kancelariami Prawnymi wiele nowych wyzwań. Rozwój technologii, wzrost zainteresowania prowadzeniem biznesu online, łatwy dostęp do kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych… Wszystkie te kwestie wymagają od nas nieustannego rozwoju oraz dostosowywania się do problemów potrzebujących.

Pamiętaj, że LEXNORD nie odpowiada za Twoje decyzje, ale robimy wszystko, aby je naprawiać i walczyć o przysługujące Ci prawa.

Wyrok TSUE, które zmienił wszystko…

Nie jesteśmy bierni.

Kilka miesięcy temu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) zatwierdził wyrok, wskazujący na to, że konsument ma prawo do niższego kosztu kredytu konsumenckiego, w przypadku gdy spłaci go wcześniej. Szerzej pisaliśmy na ten temat w dwóch innych artykułach, zamieszczonych na naszym blogu.

W LEXNORD nie ograniczamy się do mówienia.

Natychmiast wykorzystaliśmy decyzję TSUE i po trzech miesiącach od ogłoszenia wyroku, doświadczyliśmy zastosowania tej zasady w praktyce. SKOK im. Stefczyka zatwierdził złożone przez nas powództwo do roszczenia głównego i części odsetek.

Czy to oznacza przełom?

Mamy nadzieję, że od tej pory konsument nie będzie musiał przechodzić żmudnej drogi przez proces sądowy. Wierzymy, że kredytodawca – na wniosek kredytobiorcy – będzie od razu zwracał wszelkie koszty i prowizje, aby uniknąć dodatkowych kosztów procesu.

Wyrok TSUE pokazuje, że Kancelaria Prawna musi nieustannie śledzić prawną scenę europejską oraz światową. Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie zmiana, która okaże się szansą na odzyskanie Twoich należności i przysługujących Ci praw.

Kancelaria Prawna okiem ekspertów.

Kancelaria Prawna LEXNORD to specjaliści od wielu gałęzi prawa. W każdej chwili możesz poznać nas bliżej, korzystając z naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej również szczegółowe opisy, rozwiązywanych przez nas spraw. Nawet jeśli nie interesuje Cię nasza pomoc, odwiedź bloga LEXNORD, na którym regularnie zamieszczamy istotne wiadomości, które mogą odmienić Twoje życie.

Jesteś wolny. Masz prawo głosu. Wykorzystaj je dobrze.