środa, 06 czerwiec 2018 11:00

Kiedy najlepiej sprzedać metale szlachetne?

 Polsce coraz więcej osób decyduje się, aby sprzedać złom lub innego rodzaju metale, które mają w sobie wartość i chcemy się ich pozbyć.

środa, 06 czerwiec 2018 10:57

Bezcenna porada prawnika

Skorzystanie z porady prawnej nie musi oznaczać wejścia na ścieżkę sądową. Niby to oczywiste, ale wiele osób wciąż ma poważne obawy przed pierwszym spotkaniem z adwokatem.

środa, 06 czerwiec 2018 10:46

Niszczarki do kartonów

Stosowanie niszczarek do kartonów jest bardzo popularnym zjawiskiem na terenie zakładów produkcyjnych.

środa, 06 czerwiec 2018 10:29

Transport i zabezpieczanie ładunku

Jedną z najważniejszych kwestii podczas organizacji transportu towaru jest odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Prawidłowo zabezpieczony towar jest kluczowy dla każdego przewoźnika, ponieważ to na właścicielu firmy transportowej ciąży odpowiedzialność za wszelkie szkody, do których mogłoby dojść w wyniku złego zabezpieczenia.

Co to jest BHP i gdzie znajduje zastosowanie? BHP stanowi skrót od Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nazwa ta odnosi się do określonego zbioru reguł, których zadaniem jest regulowanie zasad w obrębie bezpiecznego i higienicznego wykonywania przez pracowników powierzonych im zadań. BHP to także rodzaj nauki, którego założenia zajmują się formowaniem prawidłowych warunków pracy.

Strona 1 z 42

Biznes i finanse

  • 1