Właśnie meblujesz swoje pierwsze mieszkanie i poszukujesz wygodnego łóżka? W takim razie pamiętaj, aby wybrać ramę pasującą do aranżacji wnętrza i materac dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Podpowiadamy jak wybrać materac, na którym z pewnością się wyśpisz.

poniedziałek, 19 kwiecień 2021 16:24

Wszystko, czego potrzebujesz na sezon budowlany

Niezależnie czy w waszych planach znajduje się budowa domu, czy też odnowienie mieszkania, wiosna jest najlepszym czasem na rozpoczęcie prac.

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 17:47

Czarna kuchnia – wady i zalety

Czerń kojarzona z klasą i elegancją coraz częściej króluje także w domowych wnętrzach. Szykowne aranżacje pojawiają się w różnych wariantach, ale najbardziej popularny wciąż jest total black, gdzie czarne są nie tylko meble i ściany, ale także armatura i wszystkie sprzęty kuchenne.

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 17:39

Jak urządzić mieszkanie?

Własne mieszkanie to marzenie wielu osób, które po odebraniu kluczy muszą zmierzyć się z jeszcze jednym wyzwaniem… urządzeniem lokalu w taki sposób, aby był atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie w pełni funkcjonalny.

piątek, 19 marzec 2021 11:30

Jak wybrać wózek dla bliźniąt?

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka to jedna z najpoważniejszych kwestii podczas poszukiwań elementów do praktycznej wyprawki. Wózek potrzebny jest bowiem już od pierwszych dni życia malucha.

Strona 1 z 213
© 2013-2020 by SN2.EU