poniedziałek, 27 styczeń 2020 11:26

Drewniane domki dla lalek - hit czy kit?

Po fazie zabawek, w których królował plastik, ostatni rok można nazwać przełomowym. Dzieje się tak ze względu na to, że drewno stało się znacznie modniejsze. Najprawdopodobniej dzieje się to za sprawą metody Montessori, która jest coraz bardziej powszechna wśród rodziców. Drewniane domki dla lalek czy drewniane remizy strażackie to obecny hit prezentów. Jednak czy jest to dobra i kształcąca zabawka?

Świat dziecięcych zabawek szybko się zmienia. Na rynku pojawia się mnóstwo gadżetów wykorzystujących możliwości nowych technologii, między innymi zapewniających możliwość komunikowania się z zabawką poprzez dedykowaną aplikację mobilną na smartfona lub tablet. Takie interaktywne zabawki to doskonały wybór dla dzieci już posługujących się tego typu urządzeniami oraz tych, które interesują się technologicznymi nowinkami.

poniedziałek, 20 styczeń 2020 12:48

Nowoczesne systemy alarmowe

W dzisiejszych czasach domy Polaków stają się coraz bardziej nowoczesne. Urządzenia elektroniczne bardzo ułatwiają wszystkim życie. Dzięki nim można również poczuć się bardzo bezpiecznie. Jeśli w domu zostanie zainstalowany system alarmowy, jego właściciel może spać spokojnie.

Rozwód nie jest sprawą łatwą dla żadnego z małżonków. Jednak bardzo często jest to jedyne wyjście, aby obie strony były szczęśliwe. Niestety w wielu przypadkach cierpią na tym dzieci. Warto wiedzieć, iż sprawy o rozwód rozstrzyga sąd okręgowy w trybie procesu oraz iż każdy z małżonków ma prawo do wniesienia pozwu o rozwód.

czwartek, 16 styczeń 2020 11:51

Jak pozbyć się bakterii z łazienki?

Łazienka, nawet ta sprzątana regularnie, jest siedliskiem bakterii i drobnoustrojów. Odpowiedzialne jest za to wilgotne środowisko panujące w tym pomieszczeniu. Obojętny też nie jest fakt, co w niej robimy, szczególnie jeśli toaleta jest z prysznicem czy wanną w jednym pomieszczeniu.

Strona 1 z 194
© 2013-2019 by SN2.EU