wtorek, 17 marzec 2020 18:58

Gry online - zalety

Dla tych, którzy lubią gry, platformy online są najlepszym wyborem, ponieważ możesz w nie grać bez konieczności podróżowania, aby uzyskać do nich dostęp.

czwartek, 29 sierpień 2019 12:20

Granie w gry pozwala na relaks

Gry komputerowe są rozrywką, która przyciąga w obecnych czasach bardzo dużo osób przed ekrany.

wtorek, 14 marzec 2017 13:46

Minecraft – przyjemne gry dla każdego

Czy jest tu ktoś, kto nie słyszał o grach Minecraft? Na pewno znalazłoby się wiele takich osób, a szczególnie wśród tych, które ogólnie nie grają w gry komputerowe. Takie osoby powinny tym bardziej przekonać się czym są gry typu Minecraft.

czwartek, 28 styczeń 2016 17:09

Najlepsi pokerzyści online

Poker w odpowiednio zaaranżowanym kasynie jest z pewnością rzeczą piękną i potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę. Nie należy jednak zapominać o pokerzystach, który wygrywają fortuny za pomocą sieci, gdzie znajdują się najlepsze kasyna internetowe. Jeden z portali pokerowych śledzących graczy online opublikował zestawienie najlepszych polskich graczy turniejowych. Siła polskiego pokera jest niesamowita, o czym sami możecie się przekonać czytając poniższe dane.

czwartek, 19 listopad 2015 13:36

Coś dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

„Gwiezdne Wojny” to saga bliska milionom serc. Fani doskonale znają każde z wydarzeń, mających miejsce „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”. Miłośnicy „Star Wars” z wielkim oczekiwaniem śledzą wszystkie newsy na temat kolejnej części filmowej serii i odliczają dni do premiery. Do 18 grudnia pozostało jednak trochę czasu, warto więc umilić sobie oczekiwanie, zaopatrując się w gadżety i gry związane z ulubionym uniwersum.

Strona 1 z 16
© 2013-2020 by SN2.EU