piątek, maj 31, 2024
niedziela, 29 wrzesień 2013 17:01

Zaklęcia miłosne

Miłość – jeden z podstawowych celów życiowych każdego człowieka. Nawet jeśli jesteśmy zatwardziałymi singlami, gdzieś w głębi duszy potrzebujemy, aby ktoś nas kochał. Dziś  pokażemy Wam kilka kontrowersyjnych metod, które są stosowane do przywołania uczuć. My jednak preferujemy tradycyjną metodę flirtu i randkowania.

 

1. Przywołanie włosami
Weź kilka własnych włosów, spleć je z włosami ukochanej osoby a następnie wrzuć do ognia, wypowiadając: „Ure, igne Sancti Spiritus, renes, nostros et cor nostrum, Domine. Amen.”

2. Krew i wątroba gołębia.
W wiosenny piątek, należy dźgąć się w palec i utoczyć sobie kilka kropel krwi. Do tego bierzemy kawałek wątroby gołębia. W cudowny, magiczny i niewyjaśniony sposób (czytaj: suszenie w piekarniku) tworzymy z obu substancji proszek, który następnie podajemy do połknięcia osobie, którą się kocha.

3. Czterolistna koniczyna
Bierzemy czterolistną koniczynę, kładziemy ją na poświęconym kamieniu. Odprawiamy nad nią mszę i podajemy roślinkę do powąchania osobie, którą chcemy pokochać. Ważne, aby w tym momencie powiedzieć: „Gabriel illa sunt.”

4. Pentagram i krew nietoperza
Na pentagramie napisz krwią nietoperza imię wybranki. Następnie zapisany pergamin połóż na ołtarzu, aby odprawiono przy nim kilka mszy. Później zabierz go i powiedz zaklęcie: „Strangele personite”.