niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 22 lipiec 2019 16:04

Top 3: wody po goleniu dla mężczyzn

L'oreal woda po goleniu dla mężczyzn L'oreal woda po goleniu dla mężczyzn

Męska twarz każdego dnia jest poddawana goleniu, które choć wykonywane maksymalnie delikatnie – podrażnia skórę.

Dlatego po goleniu w ruch powinna pójść woda po goleniu L’Oréal, której właściwości zostały opracowane tak, by umożliwić osiągnięcie maksymalnego komfortu po codziennym goleniu. L’Oréal żel do golenia jest natomiast kosmetykiem innowacyjnym, w postaci lekkiego żelu, który dla wielu użytkowników może się okazać łatwiejszy w użyciu podczas golenia. Oto 3 najlepsze kosmetyki niezbędne po goleniu!

Kosmetyki po goleniu, na które warto zwrócić uwagę:

  1. Woda po goleniu L’Oréal Hydra Sensitive. Jest idealny na upały, gdy po goleniu chcesz się ochłodzić oraz czuć świeżość i pobudzenie na swojej twarzy jak najdłużej.
  2. Woda po goleniu Odbudowa + Pobudzenie. Oprócz odświeżenia i ukojenia skóry po goleniu zapewnia też głębokie nawilżenie i odbudowę naskórka, który jest dzięki temu mniej podatny na podrażnienia w przyszłości.
  3. Żele po goleniu: Hydra Power lub Hydra Energetic. Obydwa mają konsystencję lekkiego żelu, który daje efekt natychmiastowego odświeżenia i ukojenia po goleniu.

Dobry żel do golenia – niezbędny w męskiej kosmetyczce

Oprócz kosmetyków po goleniu ważne jest też to, czego używa się do tej czynności. L’Oréal żel do golenia to innowacyjny produkt, którego funkcją jest nie tylko dawanie wrażenia łatwiejszego poślizgu ostrza na skórze. Dzięki temu żelowi ukoisz też skórę jeszcze w trakcie golenia, a także zmiękczysz włoski i sprawisz, że będą bardziej podatne na działanie żyletki.

L’Oréal żel do golenia – aby golenie było bezpieczne

Męska twarz każdego dnia jest narażona na niekorzystne „skrobanie” żyletkami po naskórku. W celu ograniczenia efektu „skrobania” należy zawsze przed goleniem nałożyć kosmetyk zmiękczający włoski i ułatwiający sunięcie maszynki po skórze. Żel do golenia pozwala zmniejszyć liczbę ruchów maszynką, które są niezbędne do usunięcia owłosienia tuż przy skórze. Jednak używanie samego kosmetyku do golenia nie wystarczy – o skórę należy zadbać tuż po tej czynności.

Woda po goleniu L’Oréal – właściwości

Po zmyciu resztek żelu z twarzy wodą z kranu należy osuszyć skórę ręcznikiem i nałożyć na golone miejsca porcję wody po goleniu. Pozwoli ona uzyskać efekt natychmiastowego ukojenia. Złagodzi ewentualne podrażnienia i zaczerwienienia skóry wywołane kontaktem z maszynką. Zdezynfekuje skórę – pomimo braku alkoholu w swoim składzie – i odświeży ją. Dzięki temu na skórze nie będą pojawiały się krosty. Stosowanie dobrych kosmetyków do golenia to niezbędny krok w codziennej męskiej pielęgnacji!