niedziela, 18 sierpień 2019 13:35

Olejek do brody – czy warto z niego korzystać?

Olejek do brody Olejek do brody

To, że mężczyzna o siebie dba, to dla niego żaden wstyd, a raczej powód do dumy.

Ostatnio popularne stały się olejki do brody. Czy rzeczywiście ich stosowanie przynosi realne rezultaty? Sprawdzamy

Olejek do brody – czy warto z niego korzystać?

To, że mężczyzna o siebie dba, to dla niego żaden wstyd, a raczej powód do dumy. Ostatnio popularne stały się olejki do brody. Czy rzeczywiście ich stosowanie przynosi realne rezultaty? Sprawdzamy.

Twoja broda urośnie nawet bez olejku do brody – tego nie da się ukryć. Jednak jej stan może pozostawiać wiele do życzenia. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój zarost prezentował się naprawdę rewelacyjnie, był błyszczący, gęsty, a także doskonale ujarzmiony, z pewnością powinieneś sięgnąć po olejek do brody.

Jakie właściwości ma olejek do brody?

Uczucie kłucia i nieprzyjemnego swędzenia… To dotyka większości mężczyzn, kiedy ci chcą zapuścić brodę. Początki są szczególnie trudne i tutaj z pomocą przychodzi olejek do brody. Jak to się dzieje, że tak niepozorna substancja może zapobiegać takim dolegliwościom? Na samym początku warto podkreślić, że golenie jest procesem dość inwazyjnym, a w szczególności to częste. Twój naskórek przy takiej czynności ulega mikro urazom. Kiedy zapuszczasz brodę i robisz sobie przerwę w goleniu, Twoja skóra zaczyna się goić, a procesowi regeneracji, jak wiemy, może towarzyszyć swędzenie. Olejek do brody zmiękcza skórę i sam zarost, dzięki czemu cały proces będzie dla Ciebie mniej kłopotliwy.

Jaki jest skład olejku?

Olejki dostępne w sklepie internetowym Faceman są bogate w wiele substancji odżywczych. Kluczową rolę gra sama baza, na którą najczęściej składa się olejek migdałowy, jojoba albo arganowy. Mają one właściwości silnie nawilżające, posiadają wiele cennych witamin, które sprawiają, że skóra Twojej twarzy staje się gładsza i zdrowsza. To ma wpływ na poprawienie wyglądu Twojej twarzy, ale również na opóźnienie procesów starzenia. To oznacza, że olejek do brody nie tylko sprawi, że Twój zarost będzie prezentował się wprost rewelacyjnie, ale również Twoja skóra będzie świetnie wyglądać przez dłuższy czas. Ciekawą opcją są zapachowe olejki do brody, które pachną na tyle intensywnie, że zapach będzie utrzymywał się na Twojej twarzy przez niemal cały dzień. Odpowiednia pielęgnacja brody może przynieść konkretne efekty w dość krótkim czasie. Pamiętaj jednak o tym, że musisz zachować w tym wszystkim odpowiednią regularność. Olejek najlepiej jest nakładać na brodę nawet codziennie. Aby uniknąć efektu nieświeżego wyglądu, stosuj jedynie kilka kropel, które rozetrzesz w dłoni przed aplikacją. To pozwoli Ci uzyskać prawdziwie zniewalający efekt.

© 2013-2020 by SN2.EU