wtorek, 04 grudzień 2012 19:36

Givenchy Pi Neo nowy wymiar mężczyzny

Zmierzając ku nieskończoności mężczyzna-bohater Pi Neo podróżuje między realnym a wirtualnym światem. Pełen energii, zdeterminowany i zarazem spokojny wyrusza na wyprawę, by odkryć czwarty wymiar, w którym wszystko staje się możliwe. Czy mu się uda? Givenchy Pi Neo odkrywa nowy wymiar mężczyzny: zdobywcy i wizjonera przyszłości.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: mandarynka, bergamota, Toscanol.

Nuta serca: Safraleine (skóra, tytoń), mirt, drewno cedrowe.

Nuta podstawy: Cosmone, wanilia, paczula.

 

Historia marki:

Punktem zwrotnym w historii firmy stał się rok 1970, kiedy to Givenchy założył nowoczesną fabrykę w Beauvais. Tam powstał zapach Givenchy III oznaczony symbolem 4G, który z czasem stał się znakiem marki.

Ambasadorami zapachów Givenchy zawsze były znane kobiety o wyrazistej osobowości. Oprócz Audrey Hepburn, były to m.in. Carla Bruni (modelka i piosenkarka, twarz zapachu Ysatis), Eva Herzigova (top modelka, prezentowała Amarige) czy Liv Tyler (aktorka, symbol zapachu Very Irrésistible).

Dla wielkiego kreatora, kolekcjonera dzieł sztuki i mebli, ogromne znaczenie mają również flakony, w których zamyka swoje zapachy, dlatego ich projektowanie powierza artystom i architektom. Pierre Dinand do zapachu Ysatis zaprojektował flakon, diament odzwierciedlający kobietę o bogatej osobowości. Równie znany flakon do zapachu Organza powstał w pracowni Serge'a Mansau. Przypomina klasyczną statuę, a zamknięcie głowicę kolumny jońskiej.

Givenchy traktuje perfumy jak ubranie. Mają one otulać ciało kobiety i eksponować jej osobowość, dlatego projektowanie zapachu podlega takim samym regułom, jakie stawia się krawiectwu. Nuty zapachowe dobiera tak, jak tkaniny, bo zarówno dotyk, jak i aromat wzbudzają emocje.

Dla fanów mojezapachy.pl na facebooku mamy wiele konkursów i kuponów rabatowych...przejdź

Gdzie dostać najtaniej?


W promocji na Mojezapachy.pl
Kościuszkowców 5 (wejście od ul.Skrzyneckiego)
04-570 Warszawa

Firma Adex na polskim rynku działa już od 5 lat. Świadczy usługi w zakresie handlu hurtowego i detalicznego markowymi perfumami oraz kosmetykami.Na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i robi wszystko co w jej mocy aby klient był zadowolony z zakupów. Gwarantuje, że wszystkie produkty oferowane przez mojezapachy.pl to pełnowartościowe, oryginalne i wolne od wad markowe kosmetyki renomowanych firm. Różnice w cenach pomiędzy ich sklepem a perfumeriami stacjonarnymi wynikają z niższych kosztów oraz mniejszych marży narzucanych na produkty. Są legalnie działającą firmą, a produkty oferowane przez nich kupowane są od autoryzowanych dystrybutorów.

Dane kontaktowe:
Tel.0-22 613-14-14
Fax.0-22 613-14-14
Tel kom. 0-507-382-238
GG. 2810580

Dział sprzedaży detalicznej:
E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży hurtowej:
E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia sklepu :
Pon-Pt 10:00-18:00
Sobota 10:00-15:00

Czytany 1683 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU