sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop dla Barana Horoskop dla Barana

„Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego.” Luís Vaz de Camões


W pierwszych dwóch dekadach marca Barany będą żyć w zwolnionym tempie, tak, jakby czekały na wiosnę, żeby zabrać się za działanie. Za to będą miały dużo do powiedzenia, wobec innych będą szczere i otwarte, będą bardzo towarzyskie. W trzeciej dekadzie miesiąca odczują przypływ energii, początek wiosny, nawet, jeśli tylko kalendarzowej, sprawi, że życie nabierze kolorów. Pojawią się wyzwania wymagające działania, wypełni je optymizm, radość i chęć do życia, mogą spodziewać się sukcesów w pracy, przypływu namiętności w związkach.
Życie uczuciowe będzie płynąć spokojnie i będzie obfitować w miłe chwile, pełne zmysłowości i romantyzmu. Niektóre Barany mogą teraz podjąć decyzję o ślubie, ale będzie to decyzja przemyślana wcześniej i nie będzie ona wstrząsem dla nikogo.

Barany urodzone w pierwszych dniach kwietnia mogą mieć trudny okres w życiu, wiele spraw może wymykać im się spod kontroli.

Korzystny układ Urana oraz Jowisza spowoduje, że ludzie spod znaku Barana będą weseli co może dobrze wpłynąć na ich pracę oraz życie miłosne. Poczujesz w sobie ogromną witalność do aktywnego spędzania czasu. Połowa zbliżającego się tygodnia przyniesie dużo ciekawych faktów. Postaraj się, nie wyróżniać wśród współpracowników, a dużo na tym zyskasz. Ciała niebieskie są z Tobą, jeżeli wykorzystasz ich cudowną energię i rzucisz się w wir akcji dzięki niej będziesz w stanie zdobyć o wiele więcej. Najbliższe dni to dobry okres na spędzenie chwil w gronie rodzinnym. Warto również uważać na swoje zdrowie, ponieważ w nadchodzących dniach układ gwiazd nie sprzyja zdrowiu. W środku tygodnia czeka na Ciebie znacząca informacja. Rozsądnie rozkładaj swoje moce psychofizyczne i nie trwoń niepotrzebnie energii, gdyż nie posiadasz jej dużo.