sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na marzec dla Skorpiona Horoskop na marzec dla Skorpiona

"By dokonać wielkich dzieł, konieczne są dwie rzeczy: plan i nie dość dużo czasu." Leonard Bernstein

Dla Skorpionów marzec będzie dobrym miesiącem. Intuicja będzie im podpowiadać, co mają robić i jakie decyzje podejmować i warto jej będzie słuchać. Będą teraz nastawione empatycznie, będą miały dobry kontakt z bliskim osobami, choć czasem może dochodzić do burzliwej wymiany zdań, która jednak pobudzi je do zmian.

Wolne Skorpiony mogą się teraz zakochać w sposób bardzo sentymentalny, będą patrzeć na ukochaną osobę przez różowe okulary, co może przynieść problemy w przyszłości. W związkach Skorpionów jednak o porozumienie nie będzie łatwo, szczególnie w sprawach natury praktycznej nie będzie łatwo się dogadać.

W sprawach zawodowych mogą mieć wiele interesujących propozycji, a Skorpiony urodzone 3-4 listopada mogą mieć wyjątkowe szczęście, mogą dostać awans lub podwyżkę. Natomiast te, które urodziły się 15-16 listopada mogą narzekać na zastój w życiu zawodowym i kłody pod nogami na każdym kroku.

W tym czasie dzięki aurze planet Księżyca i Neptuna spodziewaj się więcej odpoczynku i komunikacji. Zbliżający się okres to zaczątek nowych zadań. Wreszcie zrobisz zaległe zadania, jednak bez pomocy bliskich będzie jak z kamienia, nie zwracaj na to uwagi i postępuj natychmiast. ?Skorpion to osoba o gigantycznej kreatywności, pełen pozytywnej mocy, nie potrafiący usiedzieć w jednym miejscu, taka jego natura. Jeżeli będzie pamiętać o tym co jest ważne w życiu będzie mógł zaliczyć nadchodzący czas do udanych. Jeśli coś zamknęło się w życiu prywatnym Skorpiona to wraz z nadchodzącymi weekendami zacznie się nowy, pozytywny motyw. Wiele ciekawych wydarzeń pojawi się w tym tygodniu w życiu osobistym Skorpiona. Gwiazdy wskazują iż, prawdopodobnie odwiedzi Cię rodzina. Trzymaj rękę na pulsie przez cały tydzień.