sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na marzec dla Lwa Horoskop na marzec dla Lwa

 „Bóg jest radością. Dlatego przed swój dom wystawił słońce.” Franciszek z Asyżu

Lwy w marcu nie będą narzekać, choć mogą mieć poczucie, że życie zwolniło tempo, a ludzie nie mają chęci na życie towarzyskie. Mimo to humor będzie im dopisywać, a kontakty z ludźmi będą dobrze się układać. W pierwszych dwóch dekadach miesiąca będą się kierować intuicją i emocjami, będą nastawione romantycznie i sentymentalnie, a sprawy uczuć będą zajmować ich uwagę.

W trzeciej dekadzie znaku poczują przypływ energii, wezmą się za działanie, sprawy zawodowe nabiorą rozmachu, dużo będzie się działo i Lwy mogą mieć sporo zawodowych sukcesów. Będą teraz romansować, wchodzić w miłosne przygody i te Lwy, które pozostają w stałych związkach, będą musiały uważać, żeby nie wzbudzić zazdrości partnera i nie narazić związku na rozpad. Samotne Lwy mają szansę w tym miesiącu poznać osobę bardzo interesującą, będą skłonne do miłosnych deklaracji.

Lwy urodzone 15-16 sierpnia mogą narzekać, że nic się nie dzieje, a los rzuca im kłody pod nogi.

Odłóż wszyściutkie kłopoty w zapomnienie. Nadchodzący piątek stanie się dla Ciebie nadzwyczaj miły. ?Nie dopuść, aby osobiste trudności były treścią konwersacji w firmie - gdyż może to bardzo niekorzystnie oddziaływać na Twoją karierę zawodową. Zbliżający się okres dla Lwa okaże się trudny czeka Cię bardzo dużo pracy. Spożywaj więcej owoców to zdecydowanie pomoże Ci przetrwać. Następny tydzień przyniesie osobom spod znaku Lwa niezapomnianych momentów Na szczęście w kolejnym tygodniu magia planety Neptun będzie wyjątkowo silnie związana z osobami urodzonymi pod znakiem Lwa.