poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na marzec dla Wodnika Horoskop na marzec dla Wodnika

"Kariera to piękna rzecz, ale nie możesz się do niej przytulić w zimną noc." Marylin Monroe

Dla Wodników przedwiośnie zapowiada się pomyślnie. Będą co prawda bujać często w obłokach, co może wpędzać w irytację zarówno szefa w pracy, jak i partnera życiowego, ale oprócz tego będą miały wspaniałe pomysły racjonalizatorskie i dobry kontakt z innymi. W trzeciej dekadzie marca, gdy zawita do nas wiosna, Wodniki przebudzą się, zejdą na ziemię i energicznie wezmą się za działania na każdym froncie.

Dobry to będzie miesiąc dla tych Wodników, które zajmują się pracą charytatywną, będą mogły teraz zabłysnąć, zdziałać wiele dobrego dla idei, której się poświęciły. W innych działaniach efekty mogą mieć mierne, mimo wysiłków. Szczególnie niekorzystnie mogą się układać sprawy zawodowe Wodnikom urodzonym 12-13 lutego.

Dobrze zapowiadają się w tym miesiącu relacje uczuciowe Wodników. Osoby samotne z tego znaku mogą znaleźć kogoś z kim będą chciały spędzać życie, a Wodniki w stałych związkach przeżyją piękne chwile.

W przyszłym tygodniu przydatna będzie dbałość o dobre samopoczucie, dlatego konsumuj dużo owoców. Jeżeli doskwierały Ci jakieś kłopoty natury psychicznej, pod koniec tygodnia powinny zakończyć się. Sprzyjający układ Merkurego oraz Marsa sprawi, że ludzie spod znaku Wodnika będą optymistycznie nastawieni co może korzystnie wpłynąć na ich samopoczucie i życie rodzinne. Nadchodzący okres to zarodek nowych zadań. W końcu zrealizujesz zaległe cele, jednak bez wsparcia krewnych będzie szło z mozołem, nie zwracaj na to uwagi i pracuj szybko. ?Jeżeli pośród działań, którymi się zajmujesz, występują zadania skomplikowane, zacznij je robić właśnie w tej chwili.

Więcej w tej kategorii: « Koziorożec 22.XII. - 19.I.