sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na marzec dla Panny Horoskop na marzec dla Panny

„Miłość jest jak wiatr, raz silniejsza, a raz słabsza.” Seneka Młodszy

Panny w marcu będą wyjątkowo empatyczne, nastawione na pomaganie innym, będą miały skłonność do poświęcania się. Ważne też będą teraz dla Panien sprawy uczuciowe i związki. Samotne Panny będą poważnie traktować nowe znajomości, będą przymierzać się do założenia rodziny. Doskonale będzie im się wiodło w dziedzinie zawodowej i w finansach. Zwiększą się ich szanse na zarabianie dzięki intuicyjnemu podejściu. Mogą spotkać je miłe niespodzianki, w postaci awansu, podwyżki lub nowych propozycji współpracy, które okażą się wyjątkowo korzystne.

Nadejście wiosny powitają z radością, doda im ona energii do działania i da nadzieję na lepsze jutro.

Panny urodzone 29-30 sierpnia mogą mieć poczucie, że straciły nad wszystkim kontrolę, a w ich życiu zapanował chaos, którego nie uda im się ogarnąć. Będą czuły się bardzo niepewnie.

Jeżeli doskwierały Ci jakieś dolegliwości natury psychicznej, pod koniec weekendu winny minąć. Ten tydzień to dobry czas na spędzenie chwil z przyjaciółmi. Osoba spod znaku Panny powinna też zwiększyć uwagę na swoje samopoczucie, bowiem w tym tygodniu nasłonecznienie nie sprzyja pogodnemu nastrojowi. W środku tego weekendu czeka na Ciebie znacząca informacja. Zbliżające się doby to idealny okres aby skończyć wszelkie zatargi. Poświęcaj dużo więcej czasu rodzinie. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i nie można marnować go na kłótnie. Uważaj bardzo często pierwsze odczucie co do obcej osoby może być mylące, stąd zachowaj uwagę. Najbliższy tydzień będzie doskonałym czasem dla Panny, który może być użyty do zrobienia dużej analizy swoich osiągnięć, dokładne porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co należy poprawić.