niedziela, czerwiec 23, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na marzec dla Strzelca Horoskop na marzec dla Strzelca

 "Im więcej przyzwyczajeń tym mniej niezależności." Jonathan Swift

Strzelce w marcu mogą mieć poczucie, że czas stanął w miejscu, nic się nie dzieje ciekawego, na dodatek mogą mieć problemy ze zdrowiem i nienajlepsze samopoczucie. Ciężko będzie skupić się na pracy, codzienna rutyna będzie dawać się we znaki. Zima będzie je już męczyć i nawet ostatnie wypady na narty już nie będą ich cieszyć tak jak przedtem. Z radością powitają wiosnę i w trzeciej dekadzie marca będą miały zdecydowanie lepszy humor i więcej będą w stanie zdziałać.

W związkach czekają Strzelce miłe chwile, partner będzie dla nich wsparciem. Wolne Strzelce z wiosną poczują się młodsze i będą wdawać się w przygody miłosne, romanse i flirty, a nawet niektóre z nich mogą pomyśleć o związaniu się na stałe.

Strzelce urodzone 28-29 listopada będą przeżywać trudne chwile, mogą mieć poczucie, że ich życie uległo zawieszeniu i nic nie będzie można zadecydować.

Nadchodzący piątek to idealny czas na wyjście do kina. Deszczowa aura za oknem odbije się znacznie na twoim zdrowiu. Przesuń wszyściutkie troski w zapomnienie. Ten piątek okaże się dla Ciebie bardzo łaskawy. Uważaj czasem pierwsze wrażenie co do nieznanej postaci może być nieprawdziwe, dlatego zachowaj ostrożność. ?W najbliższych dniach warto wyróżnić się w pracy. Mars w połączeniu z Wenus zatroszczą się o to, żeby ktoś zauważył i docenił Twój wysiłek. Niedziela to wreszcie czas tylko dla Ciebie, skorzystaj z tego jak najbardziej. ?Gwiazdy Ci sprzyjaja, jeżeli użyjesz ich energię i popłyniesz dzięki niej będziesz w stanie zdobyć szczyty.