piątek, maj 31, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na marzec dla Panny Horoskop na marzec dla Panny

„Kiedy Bóg chce ci zrobić podarunek, zwykle opakowuje go w kłopot. Im większy podarunek otrzymujesz, tym większym kłopotem Bóg go maskuje.” Norman Vincent Peale

W marcu Wagi będą miały duże pole do popisu w sprawach wymagających intuicji i dyplomatycznego podejścia. Z łatwością będą zawierać nowe znajomości, życie towarzyskie będzie kwitło, a w tym wszystkim mogą poznać swoją wielką miłość. Niektóre z nich podejmą decyzję o zaręczynach lub ustalą datę ślubu. W stałych związkach odżyją uczucia, partner będzie je adorował jakby to była całkiem nowa miłość i mogą spodziewać się od niego miłych niespodzianek.

W sprawach zawodowych będą miały dobry czas na negocjacje, podpisywanie umów i nawiązywanie kontaktów z klientami. Wagi parające się sztuką będą teraz miały przypływ natchnienia, będą miały bujną wyobraźnię i mogą tworzyć wielkie dzieła.

Wagi urodzone 4-8 października mogą przeżywać kryzys w życiu zawodowym i rodzinnym, ich życie stanie na głowie, wiele spraw nagle się zakończy, choć wcale nie tak jakby się można było spodziewać.

Jowisz wpłynie bardzo korzystnie na morale Wagi nawet gdy na dworze , układ Słońca możne mieć duże oddziaływanie dla gnębiących Cię ostatnio problemów. ?Waga to ktoś o gigantycznej wyobraźni, pełen dobrej energii, nie potrafiący usiedzieć w stałym miejscu, taki już jest. Jeżeli nie zapomni o tym co liczy się w życiu uda mu się zaliczyć następny okres do szczęśliwych. Koniec przyszłego tygodnia będzie dla ludzi o znaku Wagi optymistyczny w życiu zawodowym, sporo spraw będzie się układać po ich myśli. ?W najbliższym tygodniu warto przyłożyć się w pracy. Mars w parze z Wenus sprawią, by ktoś zauważył i docenił Twój zapał. Niedzielato w końcu czas tylko dla Ciebie, skorzystaj z tego jak najbardziej. W zbliżającym okresie dzięki aurze planet Marsa i Neptuna spodziewaj się więcej odpoczynku i komunikacji.